Busy Skowroński

Oferujmy transport z Białegostoku do Belgii

Przewozy autokarowe
17-123 Olendy 32 podlaskie
(6 opinii) napisz opinię
Busy Skowroński

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy transportowej znajduje się w Olendach, w województwie podlaskim. Od 2005 roku zajmujemy transportem osób oraz paczek na trasie Białystok-Belgia. Nad realizacją usług czuwa właścicielka firmy Anna Skowrońska.
Produkty i usługi
Od początku naszej działalności zajmujemy się przewozami osobowymi na trasach między narodowych. Dysponujemy nowoczesnymi busami, które są wyposażone w wiele udogodnień. Nasi Klienci podróżują z nami na trasie Białystok-Belgia. Transport z nami jest potwierdzeniem dostania się pod wskazany adres, ponieważ działamy z polityką od drzwi do drzwi.

Nasze busy wyposażone są między innymi w:

- indywidualne oświetlenie,
- indywidualny nawiew klimatyzacji,
- DVD,
- WiFi,
- rozkładane fotele.

Dysponujemy nowymi, komfortowymi busami i mikrobusami marki Mercedes Sprinter. Transportujemy rodziny i dzieci, więc duży nacisk kładziemy zawsze na to, aby wszystkie pojazdy przechodziły częste kontrole techniczne oraz aby były w pełni sprawne.

Flotę naszych pojazdów tworzą busy marki Mercedes-Benz z TV, toaletą, klimatyzacją i przyciemnianymi szybami.

Oferujemy wynajem autokarów i busów dla grup zorganizowanych, czyli szkół, firm, pracowników itp. Możemy również wynająć pojazdy Klientom indywidualnym. W naszej ofercie znajduje się wynajem busów i autokarów na: 8,18,20,30,50,54 osób + 1 kierowca.

Komfort podróży zapewniają również nasi doświadczeni kierowcy, którzy robią wszystko, aby podróż przebiegła bez przeszkód i są zawsze do dyspozycji pasażerów.

Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów oraz terminowej realizacji usług, Klienci chętnie korzystają z naszej oferty przewozowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z transportową w Olendach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie, wielkopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
A
Adam
Bardzo Polecam. Wygodne busy i mili kierowcy.
J
Jarek
Bardzo wygodne busy, mili kierowcy i przystępne ceny. Polecam!
K
Karolina
Wynajęliśmy ich kiedyś do obsługi wycieczki szkolnej. Przyjechał po nas bardzo miły kierowca. Wiemy, że samochód był wcześniej skontrolowany pod względem wymagań technicznych. Autokar był bardzo wygodny i naprawdę komfortowy.
M
Maja
Rzetelna firma, która zna się na usługach transportowych. Mają miłego kierowcę, który zawsze pomoże z zapakowaniem ciężkiej torby. W środku jest klima, telewizor i Wi-Fi. Bus ma przyciemniane szyby, więc słońce nie razi. Super komfort!
M
Magdalena
Polecam tego przewoźnika. Bilety sprzedają w przystępnej cenie. Co ważne jeżdżą w systemie 'od drzwi do drzwi', więc nigdy nie musiałam się martwić o dodatkowy dojazd, czy przewóz ciężkich bagaży.
K
kris1967
Jak najbardziej polecam tę firmę. Jechałem z nimi już nieraz do pracy. Autokary są naprawdę zadbane i nowoczesne. Zawsze działała klimatyzacja oraz oświetlenie. W busie jest toaleta, więc dłuższe trasy, to żaden problem.