Drewcar

Drewno to nasza pasja

Tartaki
ul. Wesoła 27, 17-132 Strabla podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drewcar
ul. Wesoła 27, 17-132 Strabla podlaskie
Telefon
Drewcar

Informacje

Opis działalności firmy Drewcar w Strabla
Drewcar to firma działająca w branży drzewnej. Jej siedziba znajduje się w Strabli, w województwie podlaskim, a właścicielem przedsiębiorstwa jest Kamil Oksimowicz. Firma od 2008 roku zajmuje się obróbką drewna i jego sprzedażą. Oferuje elementy poddane mniej i bardziej zaawansowanej obróbce.
Produkty i usługi
Drewcar od początku działalności dostarcza wysokiej jakości drewno, m.in. z drzew iglastych. Poddaje je obróbce we własnym tartaku, gdzie przycina drewno na elementy o odpowiedniej grubości, szerokości i długości. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się drewno idealnie nadające się do prac budowlanych, takie jak tarcica obrzynana i nieobrzynana. Firma sprzedaje też kompletne konstrukcje więźb dachowych, konstrukcje szkieletowe i elementy niezbędne przy budowie domów z bali. Drewcar oferuje ponadto takie impregnowane i nieimpregnowane materiały jak:
-łaty,
-kontrłaty,
-kantówki,
-deski elewacyjne,
-deski tarasowe ryflowane sosnowe,
-deski ryflowane modrzewiowe,
-podbitki dachowe.

Dodatkowo klienci firmy mogą kupić elementy do produkcji palet i opał. Jest to drewno opałowe, pellet i brykiet. Firma sprzedaje także domki drewniane dla dzieci i altany ogrodowe.

W ramach kompleksowej oferty przedsiębiorstwo dowozi zakupione przez klientów materiały na wskazane miejsce ciężarówkami wyposażonym w HDS.

Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajduje się na stronie internetowej Drewcar. Z kolei kontakt najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Drewcar z Strabla świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
nowodworski, sokólski, Suwałki, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, wysokomazowiecki, zambrowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hds,