Drewcar

Drewno to nasza pasja

Tartaki
ul. Wesoła 27, 17-132 Strabla podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
Drewcar
ul. Wesoła 27, 17-132 Strabla podlaskie
Telefon
Drewcar

Informacje

Opis działalności firmy Drewcar w Strabla
W Strabli na terenie województwa podlaskiego prowadzimy tartak pod nazwą Drewcar. Nasza firma jest zarządzana przez Kamila Oksimowicza, który działalność gospodarczą rozpoczął w 2008 roku. Zajmujemy się obróbką i sprzedażą drewna.
Produkty i usługi
Lata naszej działalności i zdobyty bagaż doświadczeń dzisiaj owocują uznaniem w branży budowlanej oraz stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów. Nasz tartak to miejsce, w które nieustannie inwestujemy i które stale rozwijamy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i narzędzia. Nasi pracownicy to wyszkolona kadra, która doskonale radzi sobie ze swoimi obowiązkami.

Produkowane przez Drewcar drewno wykorzystywane jest głównie w branży budowlanej. Drewno to surowiec, którego wymaga każda inwestycja budowlana. Od jego jakości wielokrotnie zależna jest trwałość konstrukcji i bezpieczeństwo użytkowników budynku, dlatego zapewniamy surowiec najwyższej klasy, o świetnych parametrach technicznych, który spełni wymagania wszystkich klientów.

Produkujemy i sprzedajemy takie wyroby jak:
- kantówka,
- tarcica obrzynana,
- tarcica nieobrzynana,
- konstrukcje więźby dachowej,
- konstrukcje szkieletowe,
- elementy niezbędne do budowy domów z bala,
- łata,
- kontrłata,
- elementy palet,
- drewno opałowe.

W sprzedaży posiadamy materiały impregnowane i nieimpregnowane. Oferujemy różne rodzaje desek, między innymi deski elewacyjne, deski tarasowe ryflowane sosnowe i deski ryflowane modrzewiowe.

Realizujemy zamówienia dużych i małych firm budowlanych, deweloperów oraz inwestorów prywatnych. Naszym klientom zapewniamy transport zamówionych towarów pod wskazany adres. Posiadamy samochody ciężarowe wyposażone w HDS.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty Drewcar.
Zasięg działania
Firma Drewcar z lokalizacji: Strabla świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
nowodworski, sokólski, suwalski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, wysokomazowiecki, zambrowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Darek0008
Polecam.

Słowa kluczowe

hds,