Auto-Tom Naprawa Silników Samochodowych

Z nami szybko naprawisz swój samochód

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
19-222 Łempice 15 podlaskie
(7 opinii) napisz opinię
Auto-Tom Naprawa Silników Samochodowych
19-222 Łempice 15 podlaskie
NIP
7191563981
Telefon
Auto-Tom Naprawa Silników Samochodowych

Informacje

Opis działalności firmy Auto-Tom Naprawa Silników Samochodowych w Łempice
Nasz warsztat samochodowy Auto-Tom zapewnia profesjonalne usługi związane z mechaniką pojazdową. Siedziba znajduje się w Łempicach, w województwie podlaskim. Właścicielem jest Tomasz Witkowski.
Produkty i usługi
Zapewniamy sprawną naprawę samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Obsługujemy wszystkie marki. Nasz warsztat wyposażony jest w wiele nowoczesnych i niezawodnych sprzętów oraz narzędzi, które pozwalają nam na dokładne zbadanie stanu technicznego pojazdów oraz sprawną i skuteczną naprawę.

Wykonujemy diagnostykę komputerową. Zajmujemy się też elektromechaniką samochodową. Przeprowadzamy remonty kapitalne silników, naprawiamy układy kierownicze, czy też skrzynie biegów oraz wymieniamy olej, rozrządy ora klocki hamulcowe.

Oprócz tego oferta zawiera:
- naprawy zawieszenia,
- naprawy układów hamulcowych,
- naprawy rozrządu,
- naprawy instalacji elektrycznych,
- naprawy alarmów samochodowych,
- montaż czujników cofania.

Mechaniką pojazdową zajmują się nasi doświadczeni mechanicy, którzy działają w branży od wielu lat. Serwis wykonują, używając komponentów renomowanych producentów. Doskonale znają się na naprawie pojazdów i nawet najtrudniejsza to dla nich chleb powszedni. Pragną zapewnić Państwu sprawną naprawę tak, aby mogli Państwo szybko ponownie użytkować swój samochód.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Zasięg działania
Firma Auto-Tom Naprawa Silników Samochodowych z lokalizacji: Łempice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie, grajewski

Aktualności

Naprawa zawieszenia

31.05.2022

Zawieszenie samochodowe jest złożonym z wielu części mechanizmem. Jego podstawowym zadaniem jest połączenie kół z resztą pojazdu. Zapewnia komfort jazdy i stateczność oraz sterowność pojazdu. W okresie zimowym często jest ono narażone na uszkodzenia, a wszystko za sprawą dziur powstałych na drogach.

Remont silnika

14.07.2022

Kapitalny remont silnika obejmuje przede wszystkim szlifowanie wału korbowego i wygładzanie cylindrów. Oprócz tego polega on na wymianie tłoków i panewek oraz frezowaniu gniazd zaworowych i szlifowaniu samych zaworów. Remont jest najlepszym sposobem na skuteczną poprawę pracy auta, dlatego jeśli samochód tego wymaga, warto przeprowadzić go w profesjonalnym warsztacie.

Klimatyzacja samochodowa

18.09.2022

Klimatyzacja samochodowa z pewnością jest znakomitym udogodnieniem dla każdego kierowcy. Zapewnia przede wszystkim komfortową i bezpieczną jazdę, zwłaszcza w okresie letnim, ochładzając wnętrze pojazdu. Dodatkowo w zimę zapobiega parowaniu szyb. Należy jednak pamiętać, że taka instalacja powinna być poddawana regularnej konserwacji.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
A
Arkadiusz
Bardzo dobry warsztat samochodowy. Zawsze mogę tu liczyć na fachową pomoc i miłą obsługę. Serdecznie polecam.
P
Patryk
Panowie naprawili mój alarm samochodowy. Ponadto szybko zamocowali czujniki cofania. Polecam ten warsztat samochodowy, znają się na swoim fachu jak nikt inny.
K
Krokodylek55
Kolega polecił mi ten warsztat. Ekipa naprawiła rozrząd w moim BMW. Nie zapłaciłem dużo za tę usługę. Super.
V
Vogorczyk
Sprawna naprawa zawieszenia. Profesjonalni mechanicy, szybko ukończyli swoją pracę!
C
Cyprian
Oddałem do nich auto na generalny remont silnika. Znam ten warsztat, naprawiali auta mojej rodziny już wiele razy. Dlatego wiedziałem, że mogę im zaufać. Są terminowi i nie biorą dużo za swoje usługi.
A
Amox
Panowie naprawiali mój bus, coś hałasowało w tylnym lewym kole. Po dwóch dniach mogłem już odebrać pojazd w pełni sprawy. Super.
L
Laura
Mechanicy szybko odnaleźli usterkę w moim aucie. Naprawa nie zajęła im dużo czasu. Wymienili klocki hamulcowe i naprawili mi elektrykę.