Auto-Tom Tomasz Witkowski

Z nami szybko naprawisz swój samochód

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
19-222 Łempice 15 podlaskie
(3 opinie) napisz opinię
Auto-Tom Tomasz Witkowski
19-222 Łempice 15 podlaskie
Telefon
Auto-Tom Tomasz Witkowski

Informacje

Opis działalności firmy Auto-Tom Tomasz Witkowski w Łempice
Nasz warsztat samochodowy Auto-Tom zapewnia profesjonalne usługi związane z mechaniką pojazdową. Siedziba znajduje się w Łempicach, w województwie podlaskim. Właścicielem jest Tomasz Witkowski.
Produkty i usługi
Zapewniamy sprawną naprawę samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Obsługujemy wszystkie marki. Nasz warsztat wyposażony jest w wiele nowoczesnych i niezawodnych sprzętów oraz narzędzi, które pozwalają nam na dokładne zbadanie stanu technicznego pojazdów oraz sprawną i skuteczną naprawę.

Wykonujemy diagnostykę komputerową. Zajmujemy się też elektromechaniką samochodową. Przeprowadzamy remonty kapitalne silników, naprawiamy układy kierownicze, czy też skrzynie biegów oraz wymieniamy olej, rozrządy ora klocki hamulcowe.

Oprócz tego oferta zawiera:
- naprawy zawieszenia,
- naprawy układów hamulcowych,
- naprawy rozrządu,
- naprawy instalacji elektrycznych,
- naprawy alarmów samochodowych,
- montaż czujników cofania.

Mechaniką pojazdową zajmują się nasi doświadczeni mechanicy, którzy działają w branży od wielu lat. Serwis wykonują, używając komponentów renomowanych producentów. Doskonale znają się na naprawie pojazdów i nawet najtrudniejsza to dla nich chleb powszedni. Pragną zapewnić Państwu sprawną naprawę tak, aby mogli Państwo szybko ponownie użytkować swój samochód.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Zasięg działania
Firma Auto-Tom Tomasz Witkowski z lokalizacji: Łempice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
C
Cyprian
Oddałem do nich auto na generalny remont silnika. Znam ten warsztat, naprawiali auta mojej rodziny już wiele razy. Dlatego wiedziałem, że mogę im zaufać. Są terminowi i nie biorą dużo za swoje usługi.
A
Amox
Panowie naprawiali mój bus, coś hałasowało w tylnym lewym kole. Po dwóch dniach mogłem już odebrać pojazd w pełni sprawy. Super.
L
Laura
Mechanicy szybko odnaleźli usterkę w moim aucie. Naprawa nie zajęła im dużo czasu. Wymienili klocki hamulcowe i naprawili mi elektrykę.