Saldo Plus Edward Niedziołko Adam Niedziołko

Sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i nie tylko

Kasy fiskalne i sklepowe
ul. 9 Pułku Strzelców Konnych 15, 19-200 Grajewo podlaskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
661 222 263
661222263
Saldo Plus Edward Niedziołko Adam Niedziołko

Informacje

Opis działalności
W Firmie Saldo Plus zajmujemy się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych i nie tylko już od 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się w Grajewie na terenie województwa podlaskiego, a założycielem jest Adam Niedziołko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Firmie Saldo Plus działamy na rynku już od niemal trzech dekad. Nasza firma charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług, rzetelnością i profesjonalizmem. Zaoferujemy Państwu nie tylko atrakcyjne warunki współpracy, ale też urządzenia dostosowane do potrzeb Twojej działalności.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest kodowanie kluczy samochodowych, biuro rachunkowe, sprzedaż kas fiskalnych i urządzeń elektronicznych, a przede wszystkim sprzętu wyposażenia sklepów i placówek handlowych. Zajmujemy się również kodowaniem kluczy z immo, dorabianiem kluczy zarówno mieszkaniowych, jak i samochodowych oraz programowaniem i naprawianiem różnego rodzaju pilotów.

Nasza firma działa również na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego, świadcząc usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodu i rozchodu, rozliczania płac i składek na ubezpieczenie społeczne.

Zapraszamy do współpracy.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń