Jerzy Remfeld Usługi remontowo- wykończeniowe

Profesjonalne remonty i wykończenia wnętrz – wysoka jakość, niska cena.

Renowacje i remonty
ul. Kolejowa 2/9, 19-200 Grajewo podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
606 540 443
Jerzy Remfeld Usługi remontowo- wykończeniowe

Informacje

Opis działalności
Firma Jerzy Remfeld Usługi remontowo-wykończeniowe ma swoją siedzibę w Grajewie. Specjalizujemy się w pracach remontowych oraz wykończeniach wnętrz.Wykonuje także krycie,remont,malowanie dachow,itp
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na kompleksowym przeprowadzaniu remontów oraz wykończeniach wnętrz. Stawiamy przede wszystkim na dokładność – każdą czynność wykonujemy w sposób precyzyjny. Wszystkie zlecenia traktujemy w sposób indywidualny, starając się osiągnąć efekt, który zadowoli każdego klienta.

Funkcjonujemy aktywnie w branży do niedawna, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to między innymi:

- gładzie gipsowe,
- aranżacja poddaszy,
- prace elewacyjne,
- układanie gresu,
- szpachlowanie,
- tynkowanie.

Naturalnie zajmujemy się także malowaniem oraz tapetowaniem. Wykonujemy profesjonalne termomodernizacje budynków oraz zajmujemy się stawianiem ścianek działowych. Dodatkowo montujemy także sufity podwieszane.

Proponujemy również układanie kafelków oraz glazury i terakoty. Układamy panele ścienne i panele podłogowe. Wykonujemy też biały montaż. Uzupełnienie naszej oferty to wymiana drzwi oraz wymiana okien.

Tworzony przez nas zespół to wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy poprzez swój wieloletni staż w branży budowlanej są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować dokładność oraz dotrzymywanie terminów zleceń.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
Zbyszek
Profesjonalna firm. Zawsze doradzą i pomogą z materiałami.