Witek PHU Mariola Stepnowska

Artykuły biurowe i papiernicze najwyższej jakości

Artykuły biurowe
os. Południe 36, 19-200 Grajewo podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
Witek PHU Mariola Stepnowska
os. Południe 36, 19-200 Grajewo podlaskie
NIP
7191166197
Telefon
Witek PHU Mariola Stepnowska

Informacje

Opis działalności firmy Witek PHU Mariola Stepnowska w Grajewo
Witek to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, które znajduje się w miejscowości Grajewo, w powiecie grajewskim, na terenie województwa podlaskiego. Właścicielką działalności jest Mariola Stepnowska.
Produkty i usługi
Zajmujemy się między innymi sprzedażą hurtową artykułów papierowych wraz z ich dowozem do Klienta. W naszej ofercie znajdują się też:

- artykuły biurowe,
- artykuły szkolne,
- druki akcydensowe,
- tonery,
- folie i opakowania,
- drukarki,
- zeszyty.

Poza tym w sklepie papierniczym mamy artykuły plastyczne dla osób, które chciałyby rozwijać się artystycznie. Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się jak najlepiej doradzić mu w wyborze odpowiedniego produktu. W asortymencie znajdują się też środki czystości, wśród których wyróżnić można:

- artykuły chemiczne,
- chemię gospodarczą,
- papier toaletowy.

Przedstawioną powyżej ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Pragniemy także podkreślić, że wszystkie sprzedawane produkty pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że są naprawdę dobre jakościowo. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz po więcej informacji.
Zasięg działania
Firma Witek PHU Mariola Stepnowska z lokalizacji: Grajewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Agnieszka
Jestem zadowolona, że trafiłam do tego miejsca. Potrzebowałam bardzo dużo papieru ksero. Złożyłam zamówienie, a w umówionym dniu papier został punktualnie dostarczony. Szczerze polecam.