Creek-Melioracje Marek Ruczaj

Usługi rolnicze
17-207 Czyże 19 podlaskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
534 160 160
Adres korespondencyjny
17-207 Czyże 19 podlaskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w świadczeniu usług drenażowych. Do naszych obowiązków należy melioracja gruntów rolnych z wykorzystaniem najnowszej technologii GPS. Odpowiednie odwodnienie gleby ma wiele zalet. Przede wszystkim korzystnie wpływa na stan pól uprawnych i późniejsze plony, a także pozwala uniknąć zalania podczas obfitych opadów.
Produkty i usługi
W ofercie firmy Creek-Melioracje znajdą Państwo:

• przebudowy starych systemów drenarskich
• analizy struktury gleby
• operaty wodno-prawne

Drenowanie powoduje obniżenie poziomu wody, co gwarantuje większe korzenienie się roślin i czerpanie związków pokarmowych z podglebia. Zapewnia między innymi równomierne odwodnienie gleb, zwiększenie infiltracji wody opadowej do gleby, czy zmniejszenie spływu powierzchniowego, co przeciwdziała erozji gleby.
Posiadamy niezawodny sprzęt. Mamy maszynę melioracyjną Mastenbroek 20/15 Trencher, która wyposażona jest w system GPS, koparkę gąsienicową Doosan dx225, a także koparkoładowarkę JCB 3CXContractor. Ponadto dysponujemy samochodem terenowym marki Land Rover Defender.

Zakres działalności firmy Creek-Melioracje obejmuje zarówno budownictwo drogowe, jak i hydrotechniczne. W ramach budownictwa drogowego zajmujemy się budową zjazdów i ciągów pieszych, a także przygotowaniem oraz karczowaniem terenów pod inwestycje. Ponadto oferujemy rekultywację i niwelację terenu.

Z kolei budownictwo hydrotechniczne obejmuje budowę wałów przeciwpowodziowych, zbiorników retencyjnych, przepustów, wałów przeciwpowodziowych, zastawek, stopni wodnych, śluz bądźbystrotoków.

Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji. Szczegółowe informacje o firmie Creek-Melioracje znajdują się na stronie internetowej.

Zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysiek
Perfekcyjne odwodnienie pola.