Treka Produkcja Schodów Kamil Łysakowski w Panoramie Firm

Treka Produkcja Schodów Kamil Łysakowski


ul. Akacjowa 4
17-200 Hajnówka, woj. podlaskie
Informacje

Opis działalności

Treka to firma, która specjalizuje się w produkcji schodów na beton oraz ażurowych. W celu osiągnięcia zadowolenia Klienta oraz najwyższej jakości naszych wyrobów oferujemy szeroki zakres usług od pomiaru poprzez projekt, produkcję, transport oraz montaż.

Produkty i usługi

Firma Treka oferuje Wam :
* schody ażurowe (samonośne, policzkowe)
* na beton
* parapety
* balustrady (słupy, poręcze, tralki)
* listwy przypodłogowe
* cokoły
* projekty 3D

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Przasnysz, Białystok, Grajewo, Suwałki, Ostrołęka, Sokołów Podl., Sejny, Wysokie Maz., Siemiatycze, Bielsk Podlaski
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(14 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Ula
2014-03-20
Wspaniale spisali się projektując bardzo oryginalne schody do mojego domu, są ładnie zakrzywione, stanowią ozdobę, bardzo dobra robota, świetne materiały.
piotr
2014-02-05
Zdecydowałem się na powiększenie mojego mieszkania i wykupiłem to na górze. Chciałem je połączyć schodami, firma Treka zaproponowała bardzo ładny projekt, zajęła się budową, wszystko wygląda bardzo dobrze, staranne wykonanie, profesjonalna ekipa.
2014-01-16
Schody w moim domu, które wykonała dla mnie firma Treka są wspaniałe, rewelacyjnie wykonane, solidne. Jestem pewna, że będą służyć latami nie tylko mi, gdyż wykonane są z dębu.
Karolina
2013-12-09
Rewelacyjna firma, jestem bardzo zadowolona ze schodów, jakie wykonali dla mnie, są bardzo solidne i pięknie się prezentują, to znakomici fachowcy, rewelacyjnie się spisali.
Karol
2013-12-09
Firma godna polecenia, wykonana przez nich balustrada ze stali nierdzewnej na moim balkonie jest rewelacyjna, nie dość że solidnie wykonana, to jeszcze bardzo pięknie wygląda, jestem zadowolony że dałem się namówić żonie i skorzystaliśmy i usług firmy Treka.
2013-11-26
Zamówiliśmy schody w firmie Treka. Szybko je zamontowali. Wyglądają bardzo ładnie, są ozdobą. Solidnie wykonane.
2013-11-15
Serdecznie polecam firmę, zaprojektowali dla mnie i wykonali schody, jestem bardzo zadowolona z usług, bo traktują klienta z szacunkiem i spokojnie tłumaczą każde kwestie, budowa schodów poszła im zgodnie z wcześniej zapowiedzianym czasem. Polecam.
Kazimierz
2013-11-15
Firma Treka to solidna i bezkonkurencyjna firma na rynku podlaskim, znajomi mi polecili i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam również!
Milena
2013-10-31
Wykonywali parkiet w moim domu, jestem bardzo zadowolona z ich usług, znakomicie się spisali, rewelacyjna firma, polecam ich usługi.
Kasia
2013-10-23
Polecam, firma wykonała dla mnie nowe schody dębowe, bardzo ładnie wykonane, świetna jakość, pięknie się prezentują. Facjowcy solidni i bardzo mili. Polecam
MM
2013-10-23
Mogę szczerze polecić, świetna, solidna firma. Schody przez nich wykonane są eleganckie, bardzo estetycznie wykonane. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
2013-10-15
Trek to jedna z lepszych firm, którymi współpracowałam, bardzo dobre wykonawstwo, szybka realizacja, świetny kontakt, mili pracownicy. Polecam
Asia
2013-10-01
Profesjonalne doradztwo i wykonanie. Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z oferty firmy Treka. Schody wykonane przez nich są wysokiej jakości i dobrych materiałów i wykonane w eleganckim stylu. Gorąco polecam.
madziula
2013-09-20
Bardzo dobra firma. Profesjonalnie doradzili przy zakupie schodow. Jestem za to bardzo wdzieczna.
Pokaż więcej
schody, producent schodów, projektowanie schodów, schody dębowe, schody jesionowe, schody drewniane, parapety, schody samonośne, schody ażurowe, schody dywanowe, schody skrzynkowe, balustrady drewniane, balustrady szklane, balustrady ze stali nierdzewnej, schody z drewna, nowoczesne schody, schody na zamówienie, drewniane schody, balustrady drewniane tarasowe, balustrady drewniane na taras, balustrady drewniane balkon, schody drewniane producent, schody drewniane do domu, schody wewnętrzne, nowoczesne schody drewniane, poręcze dreniane, słupy drewniane, tralki

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Akacjowa 4
17-200 Hajnówka, woj. podlaskie