Bloczki Silikatowe Vilpol Wilamowscy

Pustaki silikatowe wysokiej jakości

Materiały budowlane
19-100 Żodzie 43 podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(85) 716 25 72
Adres korespondencyjny
19-100 Żodzie 43 podlaskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Vilpol Wilamowscy znajduje się w miejscowości Żodzie, w powiecie monieckim, w województwie podlaskim. Przedsiębiorstwo powstało w 1985 roku i było pierwszym prywatnym zakładem w Polsce, który produkuje wyroby silikatowe. Dzisiaj jego oferta jest znacznie rozbudowana. Obejmuje wiele potrzebnych na każdej budowie materiałów.
Produkty i usługi
Materiały budowlane wysokiej jakości to podstawa oferty Vilpol Wilamowscy. Zakład specjalizuje się w produkcji silikatów, czyli wyrobów składających się z piasku, wapna i wody, zmieszanych w odpowiednich proporcjach. Zastosowanie tych składników sprawia, że produkty zakładu są wytrzymałe i jednocześnie w pełni ekologiczne.

Firma produkuje różnego rodzaju bloczki i cegły silikatowe, idealnie nadające się do prac budowlanych i wykończeniowych. Można za ich pomocą wykańczać ściany zewnętrzne i wewnętrzne, a niektóre z wyrobów pozwalają też na bardziej specjalistyczne zastosowania.

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego realizacja nawet największych zamówień nie stanowi problemu. Zakupy w zakładzie wiążą się też z atrakcyjnymi cenami.

Oferta Vilpol Wilamowscy obejmuje:
-bloczki silikatowe
-cegły silikatowe
-pustaki wentylacyjne
Wyroby mają różną wagę i wymiar, dlatego można wśród nich znaleźć najlepsze materiały do prowadzonych przez siebie prac. Ich właściwości to poza wytrzymałością na ściskanie odporność na działanie ognia oraz akumulacja ciepła, co obniża koszty ogrzewania.

Poza produkcją bloczków silikatowych firma zajmuje się obróbką metali. Na maszynach CNC poddaje obróbce aluminium, metale kolorowe takie jak mosiądz istal nierdzewną. Elementy metalowe są tu toczone, frezowane i cięte za pomocą lasera.

Po więcej informacji związanych z zakładem Vilpol Wilamowscy najlepiej wejść na stronę internetową. Można też zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe