Agrocor Kazimierz Buzun

Pasza dla trzody chlewnej

Pasze
ul. Białostocka 18, 16-140 Korycin podlaskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
504 212 123
Agrocor Kazimierz Buzun

Informacje

Opis działalności
Agrocor to gwarancja usług najwyższej jakości. Zajmujemy się sprzedażą pasz. Nasza siedziba znajduje się w Korycinie. Właścicielem jest Kazimierz Buzun. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Bogate w odpowiednie składniki odżywcze pokarmy mają ogromny wpływ na odpowiedni rozwój zwierząt. To więc ważne, aby dostarczać im jedynie takie produkty. Oferowane przez nas pasze to nie tylko wysoko wartościowe posiłki, ale przede wszystkim naturalne źródła witamin. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale wiemy jakie składniki Państwu dostarczyć. Zawsze służymy pomocą oraz doradztwem.


Chcemy dotrzeć do jak największego grona odbiorców, dlatego zapewniamy jedynie konkurencyjne ceny. Przygotowaliśmy również dla Państwa bogaty wybór środków ochrony roślin. Cieszymy się uznaniem i doskonałą renomą, o czym świadczy stale rosnąca liczba klientów.

- Nasza oferta to:

- pasze,
- dodatki do pasz,
- regulatory wzrostu,
- środki ochrony roślin,
- materiały budowlane.

Zapewniamy transport produktów. Dzięki nam dostarczą Państwo swoim zwierzętom pełnowartościowe produkty. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
Romaa51
Ich środki ochrony roślin są najlepsze. Naturalny skład świetnie radzi sobie z ochroną mojej uprawy. Serdecznie polecam.
D
Djihec
Jak kupować paszy to tylko u nich. To sprawdzone źródło pełnowartościowych posiłków dla moich zwierząt.