Sobolex Hurtownia Odzieży Używanej Marcin Sobolewski

Największy importer odzieży używanej w podlaskim

Odzież używana
16-402 Bród Mały 14 podlaskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 273 388
Sobolex Hurtownia Odzieży Używanej Marcin Sobolewski

Informacje

Opis działalności
Sobolex jest Hurtownią Odzieży Używanej założoną 2008 roku. Osobą decyzyjną jest Marcin Sobolewski. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży odzieży używanej niesortowanej głównie z Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się sprowadzaniem towarów typu:
Door to door – jest to zbiórka od domu do domu. Najpierw pracownicy danej firmy roznoszą ulotki z informacja o terminie zbierania odzieży, a następnie ludzie wystawiają swoje datki przed domami. W zbiórkach tego typu można znaleźć oprócz odzieży: torebki, paski telefony, biżuterie, drobne AGD. Wszystko to ludzie wystawiają przed domem w specjalnie oznaczonych torebkach.

Zbiórka szkolna - jak sama nazwa wskazuje to zbiórka pochodząca ze szkół. Ogłaszany jest dzień, w którym to dzieci przynoszą swoją odzież. Przeważa odzież dziecięca.

Charity – odzież ta zbierana jest na charytatywnych festynach organizowanych przez angielskie fundacje tj., BHF, British Red Cross. Odzież tą osoby przynoszą także do wyznaczonych punktów odbioru, np. angielskich sklepów charytatywnych. W dużej części odzież typu charity jest to odzież po angielskich sklepach typu second hand.

Kontener – kontenery rozstawiane są po całej Angli czy Szkocji. Osoby chcące się pozbyć odzieży wyrzucają ją do kontenerów. Następnie raz w tygodniukontenery są opróżniane i wywożone do firm zbierających odzież. W towarze tym trafia się duża ilość odzieży brudnej, czasem porwanej, ale są klienci którzy uważają , że właśnie w tej zbiórce można znaleźć coś ciekawego i modnego. Jest to najtańsza zbiórka. Nasza firma ściąga ją tylko na zamówienie.

Oferujemy dostawę towaru:
- przy zamówieniu 100kg - 200kg do 20 km transport gratis
- przy zamówieniu 200kg -500kg do 80km transport gratis
- przy zamówieniu 500kg- 1000kg do 200 km transport gratis
Marki i specjalizacje
Będąc w Anglii sami oceniamy jakość zbiorek i decydujemy czy dany towar wysyłany jest do naszej hurtowni. U nas kupują Państwo tylko wyłącznie nie sort. Nie sortujemy ani nie skupujemy odzieży po sklepowej. Nie posiadamy własnych placówek sprzedaży detalicznej.

Osobom zainteresowanym otworzeniem sklepu z odzieżą używaną udzielamy wszystkich niezbędnych informacji z tym związanych.

Przed przyjazdem proszę o kontakt tel. 600 273 388.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Białystok, hajnowski, Suwałki, ełcki, giżycki, olecki, węgorzewski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń