Sobolex Hurtownia Odzieży Używanej Marcin Sobolewski

Największy importer odzieży używanej w podlaskim

Odzież używana
16-402 Bród Mały 14 podlaskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 273 388
Adres korespondencyjny
16-402 Bród Mały 14 podlaskie

Informacje

Opis działalności
Sobolex jest Hurtownią Odzieży Używanej założoną 2008 roku. Osobą decyzyjną jest Marcin Sobolewski. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży odzieży używanej niesortowanej głównie z Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się sprowadzaniem towarów typu:
Door to door – jest to zbiórka od domu do domu. Najpierw pracownicy danej firmy roznoszą ulotki z informacja o terminie zbierania odzieży, a następnie ludzie wystawiają swoje datki przed domami. W zbiórkach tego typu można znaleźć oprócz odzieży: torebki, paski telefony, biżuterie, drobne AGD. Wszystko to ludzie wystawiają przed domem w specjalnie oznaczonych torebkach.

Zbiórka szkolna - jak sama nazwa wskazuje to zbiórka pochodząca ze szkół. Ogłaszany jest dzień, w którym to dzieci przynoszą swoją odzież. Przeważa odzież dziecięca.

Charity – odzież ta zbierana jest na charytatywnych festynach organizowanych przez angielskie fundacje tj., BHF, British Red Cross. Odzież tą osoby przynoszą także do wyznaczonych punktów odbioru, np. angielskich sklepów charytatywnych. W dużej części odzież typu charity jest to odzież po angielskich sklepach typu second hand.

Kontener – kontenery rozstawiane są po całej Angli czy Szkocji. Osoby chcące się pozbyć odzieży wyrzucają ją do kontenerów. Następnie raz w tygodniukontenery są opróżniane i wywożone do firm zbierających odzież. W towarze tym trafia się duża ilość odzieży brudnej, czasem porwanej, ale są klienci którzy uważają , że właśnie w tej zbiórce można znaleźć coś ciekawego i modnego. Jest to najtańsza zbiórka. Nasza firma ściąga ją tylko na zamówienie.

Oferujemy dostawę towaru:
- przy zamówieniu 100kg - 200kg do 20 km transport gratis
- przy zamówieniu 200kg -500kg do 80km transport gratis
- przy zamówieniu 500kg- 1000kg do 200 km transport gratis
Marki i specjalizacje
Będąc w Anglii sami oceniamy jakość zbiorek i decydujemy czy dany towar wysyłany jest do naszej hurtowni. U nas kupują Państwo tylko wyłącznie nie sort. Nie sortujemy ani nie skupujemy odzieży po sklepowej. Nie posiadamy własnych placówek sprzedaży detalicznej.

Osobom zainteresowanym otworzeniem sklepu z odzieżą używaną udzielamy wszystkich niezbędnych informacji z tym związanych.

Przed przyjazdem proszę o kontakt tel. 600 273 388.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Hajnówka, Ełk, Białystok, Suwałki, Giżycko, Węgorzewo, Olecko

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń