Micro-Tech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Wysokiej jakości wsporniki metalowe

Obróbka metali
16-400 Dubowo Drugie 31 podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
694 445 922
Adres korespondencyjny
16-400 Dubowo Drugie 31 podlaskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Micro-Tech - zajmuje się produkcją wyrobów metalowych (donice, panele ozdobne, akcesoria ogrodowe, wiaty, okucia meblowe, zawieszki ram, kotwy okienne, stelaże meblowe) oraz maszyn, urządzeń i systemów sterowania. Dodatkowo zajmujemy się usługami w zakresie malowania proszkowego, cięcia laserowego, obróbki blach, toczenia, frezowanie, remontów maszyn oraz produkcją części zamiennych.
Produkty i usługi
Jako firma MICRO-TECH zajmujemy się produkcją elementów metalowych. Głównym profilem działalności jest produkcja zawieszek.

Jesteśmy innowacyjną firmą wykorzystującą najnowocześniejsze technologie produkcyjne z branży produktów formowanych na zimno.

W ramach oferty MICRO-TECH produkujemy takie elementy jak:
- zawieszki,
- zszywki,
- zawiaski,
- flexi point,
- plecki kartonowe,
- plecki HDF,
- wsporniki,
- kotwy okienne.

Ponadto budujemy prototypy maszyn, które staramy się dostosować do wymagań klienta. W tym projektujemy maszyny seryjne typu:okleiniarki, zszywarki do ram, podajniki, aplikatory zawieszek i linie do automatycznego montażu.

Zajmujemy się również modernizacją maszyn oraz urządzeń, usprawniamy linie produkcyjne i zwiększamy ich wydajność. Nasze systemy sterowania i zabezpieczeń cechuje funkcjonalność, łatwość w obsłudze oraz skuteczność.

Zespół odpowiedzialny za produkcje i sporządzanie projektów to wykwalifikowana kadra pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Gwarantujemy zadowolenie z zakupu produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty MICRO-TECH w Sordachy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń