Pomoc Drogowa Auto Parking Tadeusz Pikuliński

POMOC DROGOWA 24h * AUTOLAWETA * DOWÓZ PALIWA * MOBILNY SERWIS

Wulkanizacja i serwis opon
18-230 Pobikry 19A podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
784 661 069
Adres korespondencyjny
18-230 Pobikry 19A podlaskie

Informacje

Opis działalności
Pomoc Drogowa Holowanie Auto Parking Tadeusz Pikuliński to firma zlokalizowana w Ciechanowcu, w powiecie wysokomazowieckim. Zajmujemy się pomocą drogową. Działamy od 2006 roku.
Produkty i usługi
Sytuacje na drodze bywają różne i czasami mogą stać się niezwykle uciążliwymi. Nawet najlepsze i najbardziej przygotowane samochody mogą po prostu doznać awarii i wtedy dalsza podróż staję się niemożliwa. Wtedy pojawiamy się my i we wszystkim pomagamy.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad trzynastu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości naszych usług.

Proponujemy Państwu między innymi :

- holowanie samochodów osobowych
- holowanie samochodów ciężarowych
- wyciąganie samochodów z rowu
- naprawy samochodowe na drodze
- pomoc drogową 24 h

Jesteśmy gotowido przyjęcia zgłoszenia o każdej porze dnia i nocy. Nasz serwis mobilny to nie tylko holowanie samochodów osobowych czy ciężarowych, ale także dowóz paliwa oraz wymiana kół na drodze. Samochody, które potrzebują większych napraw, odholowujemy na strzeżony parking, gdzie bezpieczne mogą czekać na dalszych transport. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego sprzętu, dzięki któremu mamy gwarancję niezawodności.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy widzieli już nie jedną sytuacje i są przygotowani na wszelkie okoliczności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń