Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Szlif" S.C. Ośrodek Tomasz Ośrodek Jolanta


al. Grunwaldzka 486
80-309 Gdańsk, woj. pomorskie
Informacje
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Szlif" S.C. Ośrodek Tomasz Ośrodek Jolanta prowadzi działalność w branży Maszyny do obróbki drewna.
Siedziba firmy znajduje się w Gdańsk ( województwo pomorskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Szlif" S.C. Ośrodek Tomasz Ośrodek Jolanta – kieruj się pod adres: al. Grunwaldzka 486, Gdańsk
Z Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Szlif" S.C. Ośrodek Tomasz Ośrodek Jolanta możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: szlif@witnet.gda.pl
lub telefonicznie, pod numerem 58 554 47 60
Podobne firmy w okolicy
Jesionowa 7 /9, Gdynia
Nasza firma działa na rynku od 1993 roku i jesteśmy firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem.Jesteśmy producentem maszyn do obróbki drewna. Zakład wyspecjalizował się w produkcji maszyn średniej wielkości będących idealna propozycją dla niewielkich, usługowych warsztatów stolarskich.
6F, Kościerska Huta
VMD Polska specjalizuje się w sprzedaży używanych maszyn leśnych i części zamiennych.Pomagamy w zakupie rębaków, harvwesterów czy forwarderów, zarówno nowych i używanych.
Wiślicka 2 lok. 5, Elbląg
Naprawa i serwis maszyn stolarskich .Jesteśmy otwarci na współpracę z zakładami stolarskimi zterenu Elbląga i okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
al. Grunwaldzka 486
80-309 Gdańsk, woj. pomorskie