Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Promocje

Ważna od
2016-10-24

Taniej drukujesz gdy wynajmujesz! Dofinansowany najem drukarek Samsung.

Nowoczesny sprzęt za 1zł/m-c Odpłatność tylko za wydruki Bezpłatny szybki serwis Bezpłatne tonery i części Niższe koszty eksploatacji Pełna kontrola kosztów Jedna faktura +raporty

Opis działalności

Wiemy jak oszczędzać na drukowaniu bez inwestowania w sprzęt. Oferujemy kompetentny, szybki i niedrogi serwis. Posiadamy duży wybór kserokopiarek i drukarek różnych producentów do przetestowania! Drukuj tanio i ekologicznie: 30% niższe koszty drukowania 80% niższe zużycie energii 90% mniej odpadów Zadzwoń i sprawdź jak oszczędzać dbając o środowisko!

O nas

Naszym atutem jest elastyczność przy doborze urządzeń. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego producenta a dostęp do urządzeń wielu marek umożliwia nam dobór najoszczędniejszych rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.

W palecie oferowanych produktów znajdują się zarówno kolorowe jak i czarno-białe kopiarki i drukarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki specjalistyczne. Uzupełnia je szeroki wybór tonerów i materiałów eksploatacyjnych w konkurencyjnych cenach. Innymi słowy jesteśmy przygotowani do świadczenia kompleksowej obsługi firm w zakresie wyposażenia biur. Posiadamy szeroką gamę urządzeń biurowych zarówno nowych, jak i poleasingowych, które dobierzemy do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych mając na uwadze realne obniżenie kosztów pracy biura.

W ramach naszej działalności, oferujemy również profesjonalny serwis urządzeń biurowych realizowany przez doświadczonych specjalistów. Naszych klientów, szczególnie staramy się zainteresować współpracą w oparciu o Umowę Serwisową, dzięki której gwarantujemy wysoką jakość i nieprzerwaną sprawność użytkowanych urządzeń a także znaczne oszczędności związane z serwisem urządzeń i zakupem materiałów eksploatacyjnych.
Kserokopiarki Drukarki Kserokopiarki Drukarki

Marki i specjalizacje

logotypy logotypy logotypy logotypy logotypy

Produkty i usługi

Zacznij oszczędzać na drukowaniu!
Nie inwestuj w naprawy starych urządzeń.
Teraz za 1zł możesz zastąpić je nowoczesnym sprzętem,
który usprawni pracę i zmniejszy koszty drukowania.

Certyfikaty

BIG
KRD

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij