"Szkło Technika" Adam Ługiewicz w Panoramie Firm

"Szkło Technika" Adam Ługiewicz

Usługi szklarskie "od A do Z"

Informacje

Opis działalności

Usługi szklarskie "od A do Z",również mamy i montujemy lustra i pod kuchnie tez szkło kolorowe. obróbka szkła, naprawy, montaże. Lustra, lacobele, grafiki na szkle, półki, blaty, ścianki, kabiny prysznicowe, akwaria, okna, montujemy szkło w kuchniach i inne. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji we wnętrzu prezentacji.

Marki i specjalizacje

Głównym aspektem naszej działalności są profesjonalne usługi szklarskie. Wykonujemy i zapewniamy montaż szklanych elementów wyposażenia wnętrz. Swoje wyroby wytwarzamy wykorzystując szkło o różnych, parametrach i walorach użytkowych.
Produkujemy także akwaria, terraria na wymiar, ścianki prysznicowe, szyby do kominków oraz inne produkty ze szkła wedle indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Specjalizujemy się w szkleniu okien i witryn sklepowych, usługach hartowania i fazowania szkła.

Produkty i usługi

Firma Szkło Technika, z Gdańska, świadczy kompleksowe usługi szklarskie. 

Zastosowanie szkła z grafiką to niewątpliwie jeden z najlepszych sposobów na zagospodarowanie otaczającej Państwa przestrzeni.

Oferujemy wiele możliwości graficznych, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Szkło z grafiką idealnie sprawdza się w łazienkach oraz kuchniach – stosowane jest zamiast płytek lub glazury.

Specjalizujemy się w wykonywaniu i montażu szklanych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak np. lustra, lacobele.

Oferujemy grafikę na szkle fotograficzną dokładnością zdjęć, dzięki której każde pomieszczenie nabiera niepowtarzalnego klimatu i wyglądu.

Ponadto świadczymy profesjonalne usługi szklenia okien i witryn sklepowych.  Wykonujemy kabiny prysznicowe i przeszklenia pod wymiar. Zajmujemy się kompleksową obróbką szkła płaskiego od rozkroju po przez szlifowanie i fazowanie, jak też wiercenie otworów i wycinanie przeróżnych kształtów w szkle.  Oferujemy usługi hartowania, piaskowania czy też klejenia szkła.

- Zabudowy szklane,
- Lustra na wymiar,
- Kabiny prysznicowe,
- Szkło hartowane,
- Półki i blaty,
- Balustrady i schody,
- Drzwi szklane,
- Panele szklane,
- Akwaria.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Pilotów 9
80-460 Gdańsk, woj. pomorskie