Czyści Baba Usługi sprzątające

Kompleksowe usługi sprzątające

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Łąkowa 35/38/11, 80-769 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 089 901
Adres korespondencyjny
ul. Łąkowa 35/38/11, 80-769 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Usługi sprzątające czyści Baba to firma znajdująca się w Gdańsku. Właścicielem jest Małgorzata Netkowska. Działamy na rynku od 2015 roku.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi sprzątające. Jesteśmy rodzinną firmą z doświadczeniem w zawodzie. Ofertę kierujemy do Klientów mieszkających na terenie całego Trójmiasta, w odległości do 30 km od Gdańska.

Oferujemy Państwu:
- sprzątanie biur
- sprzątanie mieszkań
- sprzątanie apartamentów
- sprzątanie małych Wspólnot Mieszkaniowych
- sprzątanie ośrodków wypoczynkowych
- sprzątanie poremontowe

Ponadto zajmujemy się praniem mebli tapicerowanych, myciem okien, praniem dywanów i wykładzin, konserwacją powierzchni płaskich i prasowaniem.

Oferujemy zakres usług podstawowych i rozszerzonych. Z usług podstawowych są to wycieranie kurzu z mebli, parapetów i sprzętów RTV, mycie podłóg, mycie blatów kuchennych, zlewu i płyty kuchennej, mycie sanitariatów i armatury łazienkowej. Z zakresu rozszerzonego zajmujemy się myciem glazury łazienkowej i kuchennej, myciem frontów szafek (z zewnątrz), myciem wszystkich drzwi i futryn itd.

Z zakresu sprzątania poremontowego wykonujemy mycie szafek wewnątrz (wyłącznie pustych), usuwamy pył poremontowy, odkurzamy posadzki wiatrołapu lub balkonu, myjemy okna wewnątrz i z zewnątrz (wraz z ramami i parapetami).

Oferujemy też mycie lodówki, piekarnika i innych sprzętów wewnątrz.

Używamy różnorodnych środków czyszczących, odpowiednich do danej powierzchni.Wykonujemy drobne prace ogrodnicze, dbamy o utrzymanie zieleni.

Zatrudniamy profesjonalne, pracowite osoby rzetelnie wykonujące powierzoną im pracę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług i terminowość.

Zapraszamy do współpracy z firmą Czyści Baba z Gdańska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń