Exclusive Sport Hurtownia sportowa. Puchary, trofea sportowe

Stroje sportowe renomowanych producentów

Hurtownie sprzętu sportowego i turystycznego
ul. Śląska 39a, 80-379 Gdańsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Exclusive Sport Hurtownia sportowa. Puchary, trofea sportowe

Informacje

Opis działalności
Hurtownia sportowa Exclusive Sport oferuje szeroki wybór odzieży i obuwia sportowego. Znaleźć u nas można też akcesoria sportowe. Siedziba firmy lokalizuje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
W ofercie naszej hurtowni można znaleźć szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Pochodzą one cenionych i uznanych producentów takich jak Legea, Mizuno, Reusch, Joma, Errea i Reusch. Dystrybuujemy stroje sportowe dla dyscyplin takich jak koszykówka, piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis stołowy oraz wiele innych. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje. Z naszej oferty korzystają Klienci indywidualni, kluby i organizacje sportowe, ośrodku sportu i instytucje publiczne oraz urzędy.

W ofercie znaleźć można:
- stroje sportowe,
- akcesoria sportowe,
- obuwie sportowe,
- stroje sędziowskie,
- stroje do pływania,
- stroje bramkarskie,
- dresy sportowe
- ochraniacze,
- czapki.

Proponujemy też kurtki, piłki, bramki, rękawice bramkarskie oraz torby plecaki. Ponadto mamy akcesoria treninogowe: wysepki sześciokątne wielofunkcyjne, koła koordynacyjne i chorągiewki. Sprzedajemy też kaski, skarpety i getry oraz puchary, statuetki i patery. Oferujemy trofea firmy Sartor.

Wykonujemy nadruki na strojach sportowych. Gdy Klient przesyła nam zdjęcie do nadrukowania, zamieniamy je w grafikę konturową. Dzięki teku nadruk jest trwalszy i niepowtarzalny. Możemy zaaplikować na odzież też gotowe projekty.


Wszelkie zamówienia wysyłkowe realizujemy jak najszybciej. Mamy swoje oddziały i zaprzyjaźnione firmy w całej Polsce. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
U
Ula
Oferują stroje, obuwie i akcesoria sportowe w niskiej cenie! Naprawdę warto do nich zajrzeć! Na pewno kupię u nich ponownie.
H
Honorata
Trzeba przyznać, że to solidna hurtownia sportowa. Dbają o Klienta, sprzedają tylko porządnie wykonane stroje sportowe.