Alutech Bramy Garażowe i Przemysłowe, Napędy Do Bram Autoryzowany Przedstawiciel Brudnowski

Wysokojakościowe bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenia
ul. Źródlana 52, 80-175 Gdańsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Alutech Bramy Garażowe i Przemysłowe, Napędy Do Bram Autoryzowany Przedstawiciel Brudnowski

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem firmy Alutech, w ramach której tworzymy ciekawe rozwiązania w zakresie bram przemysłowych czy garażowych i tego typu produktów. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, a właścicielem firmy jest Wojciech Brudnowski.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie ciekawych bram o różnym zastosowaniu. Wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów, gdyż pragniemy w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania. Na nasze usługi mogą liczyć zarówno firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne.

W naszej ofercie znaleźć można takie produkty, jak:
- bramy garażowe,
- bramy Trend,
- bramy Classic,
- bramy panelowe,
- bramy przemysłowe.

Wszystkie bramy wykonujemy na indywidualne zlecenie Klienta. Korzystamy wówczas z różnego rodzaju materiałów. Zaliczamy do tego wysokiej jakości drewno czy metale, takie jak stal czy aluminium. Montujemy również napędy oraz automatykę do bram oraz podejmujemy się przeprowadzania prac serwisowych.

Zatrudnieni w firmie pracownicy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które od wielu lat działają w zawodzie. Mamy do dyspozycji profesjonalne narzędzia oraz sprzęty, dzięki którym sprawnie i terminowo realizujemy wszystkie powierzone nam zlecenia. gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Alutech z Gdańska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Widać, że firma Alutech zna się na tworzeniu ciekawych rzeczy z metalu. Dzięki temu są one odpowiednio wytrzymałe i zachowają funkcjonalność przez lata.
J
Jacek
Tworzą naprawdę ciekawe ogrodzenia i bramy. Sam zrobiłem tam zakupy i z całą pewnością mogę polecić każdemu ich usługi.