AB Produkt Art Tomasz Broda

Ramy i oprawy obrazów
ul. Żwirki i Wigury 4A/14, 80-463 Gdańsk, woj. pomorskie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)
NIP
8761058135
Telefon

Informacje

AB Produkt Art Tomasz Broda działa w branży Ramy i oprawy obrazów. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Gdańsk.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 504 443...
Jeśli chcesz nawiązać z AB Produkt Art Tomasz Broda kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 80-463 Gdańsk ul. Żwirki i Wigury 4A/14.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych AB Produkt Art Tomasz Broda.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
M
Mateusz
Jestem niezwykle zadowolony i polecam Galerię Kwadrat. Oddałem do oprawienia liczne zdjęcia, które wykonałem lata temu w nieistniejących już miejscach. Pomyślałem, że to będzie świetna pamiątka i faktycznie ładnie się prezentują na ścianie. Duża w tym zasługa pracowników Galerii, którzy dobrali odpowiednie ramki i oprawili zdjęcia.
K
Kajetan
Galeria Kwadrat to miejsce, które powinien poznać każdy miłośnik malarstwa. Tutaj można zakupić liczne działa sztuki oraz zlecić oprawienie obrazów. Niezależnie od tego, jaki obraz przyniesiemy, to pracownicy doradzą sposób oprawy oraz ją wykonają.
M
Marek
Szeroki wybór ram oraz szybki termin realizacji. Fachowo oprawione lustro. Polecam.
M
Mariusz
Serdecznie polecam korzystanie z usług AB Produkt Art. Oprawa mojego obrazu została wykonana solidnie, w umówionym wcześniej terminie.
R
Renata
Pracownicy tej firmy to osoby pełne pasji i profesjonalizmu. Szczerze polecam.
K
Kuba
Trafiłem do AB Produkt Art dzięki wysokim opiniom klientów i nie zawiodłem się. Wykonanie usługi rewelacyjne.
G
Grzesiek
Szybka i fachowa obsługa. Polecam!
J
Justyna
W pracowni tej zleciłam oprawienie obrazu. Rezultat był bardzo zadowalający. Praca została wykonana szybko i starannie. Cena za usługę atrakcyjna. Myślę, że poziom usług w tej pracowni jest w stanie zaspokoić nawet bardzo wysokie wymagania.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.