Usługi Geodezyjno-kartograficzne Geofix Mgr Inż. Łukasz Oklak

Geodezyjne pomiary obiektów budowlanych i działek

Geodezja
ul. 3 Brygady Szczerbca 4/9, 80-041 Gdańsk pomorskie
(10 opinii) napisz opinię
Usługi Geodezyjno-kartograficzne Geofix Mgr Inż. Łukasz Oklak
ul. 3 Brygady Szczerbca 4/9, 80-041 Gdańsk pomorskie
Telefon
Usługi Geodezyjno-kartograficzne Geofix Mgr Inż. Łukasz Oklak

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Geodezyjno-kartograficzne Geofix Mgr Inż. Łukasz Oklak w Gdańsk
Magister Inżynier Łukasz Oklak jest właścicielem geodezyjnej firmy Geofix, która od 2016 roku działa na terenie województwa pomorskiego. Firma zajmuje się wykonywaniem map do celów projektowych, podziałów nieruchomości, wznowieniem punktów granicznych, pomiarami inwentaryzacyjnymi, tyczeniami oraz wieloma innymi zadaniami związanymi z inwetycjami budowlanymi oraz procedurami prawnymi.
Produkty i usługi
Geofix to firma, która oferuje swoim Klientom geodezyjną obsługę inwestycji. Obejmuje ona przygotowanie niezbędnych pozwoleń, które reguluje prawo budowlane. Firma zajmuje się sporządzeniem mapy do celów projektowych, a także tyczeniem obiektów i sieci uzbrojenia terenu. Następnie kompletuje wszystkie dokumenty. Odbiór budynku przez inwestora, poprzedzony jest geodezyjnymi pomiarami inwentaryzacyjnymi. Firma zajmuje się także pomiarami odchyleń obiektów. Do jej usług należy również:
- scalenie nieruchomości,
- podział nieruchomości,
- wznowienie granic nieruchomości,
- przygotowanie mapy do celów prawnych.

Mapa do celów prawnych jest niezbędna, jeżeli Klient zamierza zmienić stan prawny działki. Podczas wywłaszczenia, sprzedaży lub przeniesienia prawa do nieruchomości należy przedłożyć odpowiedniemu urzędowi mapę sporządzoną przez geodetę.

Firma Geofix oferuje doradztwo na każdym etapie inwestycji. Zajmuje się zgłoszeniem prac geodezyjnych oraz uzyskaniem pozwolenia w odpowiednich instytucjach państwowych. Za pomocą nowoczesnego sprzętu z GPS-em i dalmierzem, wykonuje pomiary szybko i precyzyjnie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Geofix z Gdańska.
Zasięg działania
Firma Usługi Geodezyjno-kartograficzne Geofix Mgr Inż. Łukasz Oklak z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
P
PCysyk
Polecam tę firmę inwestorom, ponieważ wiem, że znają się na rzeczy. Mają doświadczenie w obsłudze inwestycji, posiadają dobry sprzęt, nie generują pomyłek i przestojów, są terminowi.
D
Dawid
Wszystkie pomiary sporządzili z ogromną dokładnością. Budowa obiektu odbywała się bez przeszkód, między innymi dzięki ich precyzyjności.
C
Celina
Polecam korzystanie z ich usług. Jeden z geodetów wykonał pomiary na mojej działce. Sam ogarnął wszystkie dokumenty i był bardzo pomocny w kwestii składania dalszych formularzy.
M
Misza118
Firma jest porządna. Ma dobry sprzęt, który znacznie przyspiesza wszystkie pomiary oraz tworzenie map. Cena za usługi nie jest zawyżona.
H
Hubert
Nie tylko pomierzyli cały obiekt, ale również doradzili w wielu kwestiach związanych z budową. Widać, że mają doświadczenie w branży.
Ł
Łukasz
Super firma, która zna się na przepisach, pomoże przy składaniu dokumentów i wykona precyzyjny pomiar działki.
B
Borys
Jestem pod wrażeniem tego, jak szybko zareagowali na moje zgłoszenie. W tym samym tygodniu przyjechali i zmierzyli granicę działki. Sporządzili też mapę i mogłem zacząć budowę.
J
Jędrek
Firma potrafi doskonale pomierzyć każdy szczegół obiektu. Bazuje na nowoczesnym sprzęcie, który pomaga w szybkim przygotowaniu mapy.
K
Konrad
Zapewnili kompleksowe usługi, od wytyczenia budynków w terenie, po przygotowanie mapy, dokumentów oraz wykonanie pomiarów inwentaryzacyjnych. Polecam!
K
kris1967
Firma naprawdę zna się na geodezji. Sami załatwili wszystkie potrzebne mapy oraz formalności w naszym urzędzie. Podczas realizacji pomiarów dbali o każdy szczegół, jaki był zawarty w projekcie. Nie musieli robić żadnych poprawek. Jestem bardzo zadowolony.