Imex Top 32 sp. z o.o.

Gres i ceramika w atrakcyjnej cenie!

Gres, terakota i płytki ceramiczne
al. Grunwaldzka 303, 80-314 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 768 26 00
Adres korespondencyjny
al. Grunwaldzka 303, 80-314 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Imex Top 32 ma swoją siedzibę w Gdańsku. Specjalizujemy się w dystrybucji płytek ceramicznych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest dystrybucja terakoty, glazury oraz chemii budowlanej i różnego rodzaju płytek ceramicznych. Wszystkie nasze produkty pochodzą wyłącznie od czołowych producentów. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny oraz profesjonalna obsługa.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad dwudziestu ośmiu lat. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zdobyć zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Proponujemy Państwu między innymi:

- gres
- terakotę
- glazurę
- płytki ceramiczne
- fugi

Dodatkowo możemy zaoferować akcesoria związane z montażem oraz układaniem glazury i terakoty, takie jak taśmy uszczelniające oraz cementowe zaprawy klejące. Dystrybuowane przez nas płytki to ceramiczne pochodzą między innymi od takich producentów jak Tubądzin, Imola czy Lafaenza.

Posiadamy w ofercie także ceramikę pochodzącą od takich producentów jak Cerrad, Laminam oraz Ceramica Limone. Wszystkie nasze produkty to sprawdzona jakość, a co za tym idzie niezawodność, wytrzymałość, a przede wszystkim wysokie walory estetyczne.

Nasza kadra to zespół doświadczonych sprzedawców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat naszych produktów zawsze są w stanie trafnie doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniej rzeczy.

Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz krótki czas realizacji zleceń.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń