Budowlani Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Dla naszych mieszkańców działamy od 1961 roku

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
al. Grunwaldzka 569, 80-339 Gdańsk pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:00
Środa 7:30 - 15:00
Czwartek 7:30 - 15:00
Piątek 7:30 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Budowlani Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Informacje

Opis działalności
Tradycja powstania Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani sięga lat 60-tych XX w. Od tego czasu za jej sprawą powstało wiele budynków mieszkalnych i lokali usługowych, którymi spółdzielnia zarządza. Znajdują się one w większości w Oliwie, dzielnicy Gdańska, w bliskiej odległości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Produkty i usługi
Na spółdzielnie składają się 43 budynki mieszkalne, które zawierają 2728 mieszkań, zamieszkiwanych przez ponad 5000 osób. Są to lokale ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu, lokatorskie lub z odrębną własnością. Ponadto w zasoby spółdzielni wchodzi prawie 300 garaży i ponad 6 tys. m2 lokali użytkowych.

Wszystkie budynki obsługiwane przez spółdzielnie pozostają w bardzo dobrym stanie technicznym. Dotyczy to również wind i instalacji. Ich stan jest na bieżąco monitorowany. Prowadzone są również modernizacje i naprawy.

Okresowo spółdzielnia przeprowadza termomodernizacje budynków, które w znaczący sposób obniżają koszty ogrzewania i poprawiają ich estetykę.

Działaniami spółdzielni kieruje zarząd, do którego zadań należy między innymi ustalanie stawek czynszowych, a także:
- zlecanie sprzątania,
- zlecanie prac remontowych i naprawczych,
- obsługa księgowo-rachunkowa spółdzielni,
- zwoływaniem zebrań właścicieli i lokatorów.

Zarząd spółdzielni w porozumieniu z mieszkańcami dba również o tereny zielone i rekreacyjne znajdujące się na jej terenie. Organizuje także miejsca zabaw i gier dla najmłodszych mieszkańców.

Oprócz powyższych spółdzielnia Budowlani prowadzi własny klub osiedlowy Ad-Rem. Organizuje on zajęcia kulturalno-oświatowe, prowadzi akcje edukacyjne i wychowawcze. W klubie działają sekcje muzyczna, piłki nożnej tenisa stołowego itp.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej można uzyskać w siedzibie zarządu w Oliwie lub na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
J
Jgyla
Dobrze nam się tutaj mieszka. Jest porządek, a do tego spokój. Polecam.
Y
Yeule04
Widać, że spółdzielnia dba o porządek w budynkach i na zewnątrz. To się chwali.
I
Igaholaf
Remonty i termomodernizacje znacznie podniosły komfort mieszkania tutaj. Polecam.
Z
Zjoasia59
Jesteśmy najemcami lokalu usługowego. Nie mamy żadnych problemów z wynajmem, czy dotrzymywaniem postanowień umowy. Możemy polecić.
H
Holakk731
Spółdzielnia wywiązuje się ze wszystkich swoich zadań, dlatego mogę ją polecić.
H
Hrawulec
To dobre miejsce do życia. Opłaty za mieszkania nie są przesadzone. Okolica jest spokojna i bezpieczna także po zmroku. Łatwy dojazd do wszystkich części miasta. Polecam.
J
Jarhek
Moje osiedle znajduje się w przyjemnej okolicy. Jest tutaj dużo zieleni, lasy, a spółdzielnia dba o czystość i porządek na terenach zielonych, dlatego mogę każdemu serdecznie polecić mieszkanie tutaj.

Słowa kluczowe