Pretende - producent reklam

Kreatywna reklama świetlna

Biura reklamy
al. Grunwaldzka 612c, 80-246 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy agencję kreatywną Pretende znajdującą się w Gdańsku. Tworzymy innowacyjne i przemyślane projekty, które pozwalają klientom skutecznie promować swoja firmy. Gwarantujemy pełen zakres usług reklamowych. Powierzone zlecenia realizujemy starannie, sprawnie i zawsze zgodnie z potrzebami klientów.
Produkty i usługi
Wychodzimy z założenia, że neony są swoistym dziełem sztuki, dlatego w każdym projekt wkładamy całe swoje serce. Od lat profesjonalnie kreujemy wizerunek firm, tworząc kasetony, neony oraz inne formy reklamy świetlne. Nasze realizację są trwałe i wytrzymałe, ponieważ wykonujemy je z najlepszych jakościowo materiałów.

Wykonujemy litery świetlne, które znajdują zastosowanie we wnętrzach oraz na elewacjach budynków. W oparciu o indywidualny projekt tworzymy stylowe litery wypełnione żarówkami. Oferujemy między innymi:
- menu broadway
- loga vintage
- litery teatralne
- marquee letters
- napisy z żarówkami
- lustra z żarówkami

Produkcję liter przestrzennych prowadzimy w oparciu o takie materiały, jak: płyty PCV, sklejka, drewno, plexi, metal czy mosiądz. U nasmożna zamówić także reklamy z blachy tytanowej łączone z kryształami Swarovskiego.

Zajmujemy się wykonywaniem kasetonów z tworzywa dibond, montowanych na profilach aluminiowych oraz kasetonów z napinanym winylem, a także kasetonów giętych z plexi.

Nasza oferta obejmuje wykonywanie kasetonów świetlnych, ścian podświetlanych, szyldów, semaforów, liter pryzmatycznych oraz liter metalowych.

W ramach oznakowania budynków i oklejania powierzchni oferujemy między innymi:
- fototapety i druki wielkoformatowe
- znaki kierunkowe, informacyjne
- litery na dachu
- tablice szklane
- logo w poczekalni

Prowadzimy również drukarnię, oferując usługi druku solwentowego oraz offsetowego. Pomagamy też w oklejaniu pojazdów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Pretende w Gdańsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dariusz
Dno nie polecam