Sztorm

Profesjonalna agencja ochrony

Agencje ochrony
al. Grunwaldzka 613/2, 80-339 Gdańsk pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
668 373 252
Adres korespondencyjny
al. Grunwaldzka 613/2, 80-339 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Agencja Ochrony Osób i Mienia Sztorm znajduje się w Gdańsku. Właścicielem jest Marcin Adamin. Największą wartością dla naszej firmy jest uzyskanie Twojej satysfakcji oraz okazane nam zaufanie. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo powierzonych nam osób i mienia. Oferujemy najwyższy poziom usług przy zoptymalizowanych cenach.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się profesjonalną ochroną osób i mienia. Istniejemy od 2010 roku. Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie i poszerzyliśmy wiedzę oraz umiejętności w zakresie ochrony. Nasz zespół to wykwalifikowana i przeszkolona kadra. Pracujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

W zakres usług wchodzi:
- ochrona fizyczna osób i mienia
- ochrona osób VIP
- ochrona dziecka
- ochrona spotkań biznesowych
- ochrona imprez masowych
- ochrona dyskotek, klubów

Ochronę fizyczna osób i mienia zaczynamy od stworzenia planu ochrony i przygotowaniu realizacji. Elementem systemu ochrony są nasze załogi interwencyjne. Wspierają one pracowników ochrony fizycznej.

Z zakresu ochrony osób VIP wykonujemy techniczną i fizycznąochronę Klienta i jego bliskich, zabezpieczamy miejsca jego pobytu i trasy przejazdów i przelotów. Chronimy posesję, zapewniamy ochronę podczas wyjazdów służbowych i wypoczynkowych. Zabezpieczamy rozmowy, spotkania, chronimy delegację zagranicznych wycieczek.

Ochrona dziecka polega na zapewnieniu bezpieczeństwa i nietykalności osobistej dzieci Klientów podczas podróży, wyjazdów i spotkań oraz w życiu codziennym.

Ochrona spotkań biznesowych to usługa skierowana do biznesmenów i właścicieli firm. Zapewniamy ochronę w czasie negocjacji, konferencji, zjazdów itd.

Oferujemy też zapewnienie bezpieczeństwa w klubach i dyskotekach. Nasi pracownicy zadbają o bezpieczeństwo i komfort osób biorących udział w imprezie podczas jej trwania.

Bierzemy odpowiedzialność za chronione osoby i mienie. Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem, sprawnie realizujemy powierzone zadania.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
- ochrona fizyczna,
- ochrona osób,
- ochrona imprez masowych,
- ochrona dyskotek, klubów nocnych,
- ochrona mienia,
- patrole interwencyjne,
- ochrona VIP,
- ochrona spotkań biznesowych,
- ochrona osiedli mieszkaniowych,
- ochrona delegacji zagranicznych wycieczek,
- ochrona osobista
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń