Gradus Wentylacja, klimatyzacja

Serwisowanie oraz kompletowanie klimatyzacji

Wentylacja
ul. Aleja Rzeczypospolitej 8/212, 80-393 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 557 15 75
Adres korespondencyjny
ul. Aleja Rzeczypospolitej 8/212, 80-393 Gdańsk pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Gradus, której właścicielem jest Andrzej Kowalik, istnieje na rynku od 1989 roku. Specjalizacją firmy jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji oraz wentylacji w Trójmieście i województwie pomorskim. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gdańsku.
Produkty i usługi
Firma Gradus oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów, nieustannie poszerzamy zakres usług, aby móc dorównać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Nasza filozofia prowadzenia biznesu mówi, że zadowolenie Klienta jest sprawą priorytetową. Tylko wówczas można budować silną, dobrze postrzeganą markę, a do tego dążymy już od ponad 20 lat.

Oferujemy:

- projektowanie wentylacji,
- projektowanie klimatyzacji,
- montaż wentylacji,
- montaż klimatyzacji,
- przeglądy gwarancyjne,
- serwis klimatyzacji.

W zakresie naszych usług znajdą Państwo między innymi opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji sanitarnych. W szczególności dotyczą one instalacji wentylacji i klimatyzacji w obiektach mieszkaniowych wielorodzinnych, punktach przemysłowo-handlowych,budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach specjalistycznych.

Działamy sprawnie i profesjonalnie. Nie ma dla nas znaczenia, czy interesuje Państwa klimatyzacja w domu, czy klimatyzacja w firmie-działamy w każdych warunkach! Chętnie podejmujemy się nawet nietypowych zleceń.

Nasi specjaliści zajmują się nie tylko projektowaniem instalacji, ale też jej kompletowaniem. W swojej ofercie posiadamy urządzenia najlepszych marek, które odpowiednio zamontowane i konserwowane mogą bezawaryjnie służyć przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Gradus z Gdańska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń