Gra-pol Jacek Grabowski

Solidne i rzetelne usługi remontowe i wykończenia domów.

Wykańczanie wnętrz
ul. Amundsena 5D/29, 80-288 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gra-pol Jacek Grabowski

Informacje

Opis działalności
Gra-pol jest firmą, która zajmuje się profesjonalnym wykańczaniem wnętrz domów i mieszkań. Siedziba naszego zakładu mieści się w Gdańsku, na terenie województwa pomorskiego. Naszą specjalnością jest adaptacja wnętrz. Firmą zarządza Jacek Grabowski. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Od 2017 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność, cieszymy się dużym zaufaniem wielu klientów. Nasze realizacje są solidne i trwałe, dbamy o każdy szczegół. Wykwalifikowana ekipa remontowa dysponuje wiedzą i specjalistycznym sprzętem, który umożliwia wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.


Oferujemy między innymi:

- remonty kuchni,
- remonty łazienek,
- wykańczanie domów,
- wykańczanie mieszkań,
- stawianie ścian działowych,
- montaż sufitów podwieszanych,
- układanie podłóg.


Dodatkowo zapewniamy usługi malarskie i malowanie obiektów. Uzupełnieniem oferty są wylewki samopoziomujące, których używamy podczas wykańczania stanów surowych. Oferujemy usługi budowlane najwyższej jakości.


Wiedza izdobyte doświadczenie umożliwiły nam zajęcie pewnej pozycji na rynku, co z kolei umożliwiło dynamiczny rozwój naszej oferty i usług.


Realizujemy wiele pomysłów naszych zleceniodawców. Służymy radą i pomocą w kwestiach technicznych. Zadowolenie klientów to dla nas sprawa kluczowa. Działamy rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem.


Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń