Unicom-Nord s.c.

Przedstawiciel regionalny marki Cemaplast, Sarsil, Glidex.

Chemia budowlana
ul. Barniewicka 8a, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
500 412 366
Adres korespondencyjny
ul. Barniewicka 8a, 80-299 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie firm przemysłowych.
Produkty i usługi
Firma Unicom-Nord działa na rynku od 1992 roku.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną a dzięki naszym korzystnym umowom przedstawicielskim z producentami w Polsce jak i z zagranicy, ceny produktów kształtują się w wymiarze cen fabrycznych z możliwością rabatów przy zakupach za gotówkę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo, bogatą listę środków do pielęgnacji i konserwacji nadwozi samochodowych. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie firm przemysłowych. Wszystkie sprzedawane przez naswyroby posiadają atesty lub certyfikaty. Dysponujemy doskonale wyszkolonym personelem w zakresie profesjonalnej obsługi i doradztwa technicznego.

Mając nadzieje, iż nasza strona z ofertą, zainteresuje Państwa, zapraszamy do grona licznych klientów których obsługujemy na terenie naszego województwa i poza nim już od ponad 17 lat.

Działalność handlowa obejmuje głównie
- Chemia budowlana
- Chemia samochodowa
- Chemia gospodarcza

Przedstawiciel regionalny marki Cemaplast, Sarsil, Gadex. Ceny producenta, dostawa do klienta. U nas kupisz również w super cenach taśmy malarskie oraz inne stosowanew budownictwie folie malarskie.

Posiadamy również w sprzedaży mikrozbrojenia (włókna do betonu) stosowane w posadzkach. Płyny do chłodnic samochodowych Glidex (koncentrat). Płyny do spryskiwaczy, zimowy i letni.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń