Przedsiębiorstwo Metro-Wag Michał Jabłoński

Projektowanie i produkcja wag elektronicznych

Wagi
ul. Biologiczna 7, 80-298 Gdańsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Przedsiębiorstwo Metro-Wag Michał Jabłoński

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Metro-Wag należy do Michała Jabłońskiego. Funkcjonujemy od 2009 roku. Siedziba znajduje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
Nasz obszar działania obejmuje projektowanie, produkcję, sprzedaż, montaż i serwis urządzeń automatyki oraz wag elektronicznych. Firma Metro-Wag gwarantuje prace na najwyższym poziomie. Pomagamy w automatyzacji procesów ważenia i dozowaniu w przemyśle.

Zajmujemy się sprzedażą wag przemysłowych automatycznych i nieautomatycznych. Oferujemy produkty, które spełniają wymagania norm polskich i międzynarodowych. W naszym asortymencie znajdziesz wagi do cieczy, do big-bag, zbiornikowe, workujące, przepływowe, platformowe, paletowe, kontrolne i dozujące.

Sprzedajemy przenośniki przemysłowe:
- rolkowe
- ślimakowe
- taśmowe i zbierakowe
- redlery

Świadczymy takie usługi jak spawanie, toczenie i frezowanie. Zajmujemy się programowaniem sterowników. Zapewniamy szafy sterowane i zbiorniki nierdzewne. Nasza oferta zawiera akcesoria do wag oraz akcesoria do big-bag, w tym chwytaki do worków, opończe-zaciski pneumatyczne, trawersy, wciągarki/wciągniki. Ponadto sprzedajemy wyroby metalowe i stanowiska do strefy wybuchowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Metro-Wag.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
michalzg1
Polecam urządzania Metro-Wag. Ta firma wie, co robi.
J
Jotpe100
Wykonują wagi elektroniczne najwyższej klasy. Niejednokrotnie miałem okazję przekonać się o ich funkcjonalności i jestem zachwycony. Podsumowując, polecam.