Zakład Usługowy Awens Anna Nawrocka

SPRZĄTANIE BIUR - SPRZĄTANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Broniewskiego 1 c/4, 80-524 Gdańsk pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 613 420
602613420
587621636
Adres korespondencyjny
ul. Broniewskiego 1 c/4, 80-524 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Usługi porządkowe, utrzymanie czystości chodników, terenów rekreacyjnych i wnętrz budynków. Prace sprzątające wykonujemy w wspólnotach mieszkaniowych instytucjach państwowych i biurowcach. Zakres usług oraz system pracy serwisu sprzątającego dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy najwyższy poziom wykonywanych zleceń.
Produkty i usługi
Zakład usługowy Awens świadczy swoje usługi w zakresie prac porządkowych i utrzymania czystości. Przedsiębiorstwo rozpoczeło swoją działalność w 1995 roku od razu zdobywając zaufanie wielu zadowolonych klientów. Siedziba zakładu znajduje się w Gdańsku. Firmą zarządza Anna Nawrocka.

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem. Wykonujemy wszystkie czynności niezbędne do długotrwałego utrzymania porządku, ponieważ to jest podstawą naszej działalności. Zapewniamy czyszczenie powierzchni szklanych, mycie i dezynfekcję sanitariów oraz mycie okien.

Niezależnie od tego, czy zamówicie Państwo sprzątanie bieżące, czy okresowe, wykonujemy szereg niezbędnych zabiegów, które składają się na kompleksową usługę.

Oferujemy:
- pranie wykładzin,
- doczyszczania,
- impregnację i pielęgnację posadzek,
- impregnację i pielęgnację wykładzin tekstylnych i PCV.

Ponadto w zakresie naszych usług znajdziecie Państwo pielęgnację zieleni, koszenie trawy oraz odśnieżanie chodników i parkingów terenu w sezonie zimowym. Odbiorcami naszych usług są szkoły, przychodni oraz obiekty sportowe jednak oferta skierowana jest również do osób indywidualnych.

Zachęcamy do kontaktu! Zapewniamy sumienność i dokładność przy zachowaniukonkurencyjnych cen. Istnieje możliwość wyboru indywidualnego zakresu prac.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
W ramach sprzątania interwencyjnego oferujemy pełen zakres naszych usług.
Specjalistyczne usługi sprzątania wykonywane są przez doświadczonych pracowników wyposażonych w odpowiedni sprzęt i środki. Nasza firma sprzątająca wszystkie prace wykonuje w taki sposób, żeby były one jak najmniej uciążliwe dla klienta. Ustalamy precyzyjnie termin wykonania usługi oraz czas jaki jest niezbędny do jej wykonania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń