Amber Abram Michał Abramczuk

Zajmujemy się produkcją i eksportem unikatowej biżuterii z bałtyckiego bursztynu

Biżuteria złota i srebrna
ul. Brzegi 45, 80-045 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Amber Abram Michał Abramczuk

Informacje

Opis działalności
W Amber zajmujemy się produkcją i eksportem biżuterii ze srebra i bursztynu już od 2009 roku. Nasza firma mieści się w Gdańsku, a założycielem jest Michał Abramczuk. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma Amber Abram ma swoją siedzibę w Gdańsku i prowadzi ją Michał Abramczuk. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku.

Specjalizujemy się w produkcji i eksporcie biżuterii - oferujemy Państwu wyjątkową srebrną biżuterię z naturalnym bałtyckim bursztynem oraz biżuterię bursztynową. Oferujemy pozłacaną srebrną biżuterię z bursztynem bałtyckim. Ponadto sprzedajemy półfabrykaty bursztynowe takie jak: krzyże, barok, serca, oliwka, kabaszony czy sople. W asortymencie posiadamy kamienie kolekcjonerskie.

W ofercie posiadamy:

- naszyjniki,
- bransolety,
- zawieszki,
- wisiorki,
- kolczyki,
- pierścionki,
- korale,
- serca,
- krzyże,
- kamienie kolekcjonerskie.

Oferujemy także wyjątkową biżuterię dla dzieci. Nasze produkty doskonale sprawdzą się jako dodatek zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. To także świetny pomysł na prezent. Do produkcji wykorzystujemy srebro próby 925, stosujemy wyłącznie bursztyn bałtycki, nie korzystamy z bursztynu prasowanego. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu.

Jesteśmy obecni na największych imprezach targowych w Polsce: Amberif, Jubinale, Ambermart, Złoto Srebro Czas, Jubinale Christmas.

Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów, naszym stałym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty. Gwarantujemy terminowe dostawy.

Zapraszamy do współpracy z firmą Amber Abram w Gdańsku!

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klient
polecam, przepiękne wyroby