Plastics Group Sp. z o. o.

Półprodukty z tworzyw sztucznych i aluminium

Tworzywa sztuczne
ul. Budowlanych 27, 80-298 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plastics Group Sp. z o. o.

Informacje

Opis działalności
Jeden z 15 oddziałów warszawskiej firmy Plastics Group mieści się w Gdańsku. Firma, która obecna jest na rynku materiałów budowlanych, wykończeniowych, reklamowych oraz poligraficznych od prawie 20 lat prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Gwarantuje wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Podstawą oferty Plastics Group jest sprzedaż tworzyw sztucznych. Przede wszystkim są to półprodukty, które można poddawać dalszej obróbce, tworząc elementy i konstrukcje o odpowiedniej grubości i o odpowiednich kształtach. Płyty z litego i komorowego tworzywa, a także giętkie rulony sprawdzają się przy budowie zadaszeń, zabudów, ścianek, osłon, kabin sanitarnych i przy montażu wypełnień do stolarki otworowej. Z tworzyw produkowane są też panele elewacyjne, które można zamontować z użyciem aluminiowych profili. Z metalu wykonywane są również blachy, systemy naciągowe do tkanin powlekanych, taśmy oraz folie. Aluminium i tworzywa sprawdzają się razem także w przypadku konstrukcji reklamowych, w tym tablice, banerów, liter przestrzennych i reklam podświetlanych.

Plastics Group poza wymienionymi produktami sprzedaje:
-profile do hal namiotowych,
-profile do ekranów akustycznych,
-tworzywa techniczne,
-tkaniny powlekane,
-folie stretch,
-folie pęcherzykowe,
-folie do drukowania,
-tkaniny do drukowania.

Wśród dostępnych tkanin powlekanych są takie, które są przeznaczone na osłony spawalnicze, siatki do rusztowań i plandeki, a pomiędzy foliami poligraficznymi można znaleźć idealne rozwiązania dowydruków wielkoformatowych, oklejania samochodów i samoprzylepne.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Plastics Group i sprzedawanych przez nią materiałach. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały Plexiglas®, Lexan®, Makrolon®, Dibond®, Alucobond®, Fundermax®, Resopal®, Rodeca®, Cembrit®, Euronit®, Styrisol®, Corian®, Staron®, Ondex®, Cosmotherm® - Cosmotech, Anwil®, Avery Dennison®, Hexis®, Sattler®, Kloeckner.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń