Maran sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno Usługowe

* Innowacje w zakresie urządzeń dźwigowych.

Dźwigi i żurawie
ul. Budowlanych 42, 80-298 Gdańsk pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Maran sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno Usługowe

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Maran, której siedziba zlokalizowana jest na terenie Gdańska. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Specjalizujemy się w dostawie, modernizacji i remontach stacjonarnych urządzeń dźwignicowych. Naszą działalność uzupełniamy o usługi stałej konserwacji i obliczenie resursów dźwignic.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą działającą w branży dźwignicowej, która świadczy usługi w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań dotyczących urządzeń transportu bliskiego. Naszym głównym celem jest zapewnienie komfortu oraz użytkowania dźwignic. Posiadamy dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz wieloletnie doświadczenie, co jest gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Nasza oferta to:
- dostawa i montaż nowych urządzeń dźwignicowych (suwnic, żurawi, wciągników),
- modernizacja dźwignic,
- systemy zdalnego sterowania urządzeniami,
- remonty kapitalne i drobne naprawy,
- dostawa i montaż podtorzy suwnic,
- stała konserwacja urządzeń transportu bliskiego.

Dodatkowo możecie Państwo liczyć z naszej strony na stałą konserwację urządzeń dźwigowych oraz wdrażanie programów zapobiegawczych. W ich ramach wykonujemy planowe remonty okresowe i kapitalne dźwignic. Możemy przeprowadzać również remonty doraźne. Dodatkowo w zakresie naszego działania znajdują się demontaże oraz przeniesienia istniejących już maszyn i urządzeń co pozwala na zmianę profilu produkcji.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę branżową, dzięki czemu dokładnie realizują wszystkie powierzone im prace. Dobrze znają się na urządzeniach dźwignicowych, przez co sprawnie wykonują każde zadanie z tego zakresu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Maran z Gdańska.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bartłomiej
Posiadają naprawdę wiele sprawnych i w pełni funkcjonalnych maszyn budowlanych. Dzięki nim prace na budowie przebiegają znacznie szybciej.
Ł
Łukasz
Świetni fachowcy.