Boarch Pracownia Projektowa Bożena Szczęśniak

Świadczymy usługi projektowe w pełnym zakresie

Biura projektowe
ul. Chojnicka 48, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Boarch Pracownia Projektowa Bożena Szczęśniak

Informacje

Opis działalności
W Pracowni Projektowej Boarch zajmujemy się świadczeniem projektowej obsługi inwestycji budowlanych w pełnym zakresie już od 2009 roku. nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, a założycielką jest Bożena Szczęśniak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Pracowni Projektowej Boarch działamy prężnie już od ponad dekady. Nasza założycielka ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w zawodzie. Ma ogromne doświadczenie w projektowaniu użyteczności publicznej, biurowych, handlowych oraz budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych.

Naszą pracownię cechuje chęć tworzenia własnych rozwiązań architektonicznych, funkcjonalność i estetyka. Nadrzędnym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta.

Wykonujemy między innymi:

- projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych,
- projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych,
- projekty budynków przemysłowych i magazynowych,
- projekty budynków użyteczności publicznej,
- projekty obiektów handlowych i biurowych.

Powyższe projekty wykonujemy (w zależności od potrzeb inwestora) w zakresie projektu koncepcyjnego, wielobranżowego projektu budowlanego oraz wykonawczego wraz ze wszystkimi uzgodnieniami, oraz pozwoleniem na budowę, Świadczymy również pełen zakres architektonicznej obsługi inwestycji.

Jeśli myślisz o projekcie lub budowie obiektu budowlanego, jesteś developerem małym lub dużym, a może prywatnym inwestorem i chcesz wybudować własny dom, lub obiekt handlowy dołożymy wszelkich starań, aby profesjonalna obsługa Pracowni spełniła Państwa oczekiwania, bo zadowolenie klientów jest największą nagrodą i rekomendacja na przyszłe działania.

Zapraszamy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń