W.w. Nyka Sp.j.

Leczenie neurologiczne w Gdańsku

Neurolodzy
ul. Dębowa 16, 80-204 Gdańsk pomorskie
Poniedziałek Zamknięte
Wtorek Zamknięte
Środa 17:00 - 19:00
Czwartek Zamknięte
Piątek Zamknięte
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(10 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
583460179
Może cię zainteresować
W.w. Nyka Sp.j.

Informacje

O nas

Opis działalności
Gabinet neurologiczny Dr hab. Walentego M. Nyki, prof.nadzw. znajduje się w Gdańsku. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska została założona w 2005 roku. Właściciel gabinetu to profesor medycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz zajmuje się rozpoznawaniem schorzeń neurologicznych i wdraża ich leczenie.
Produkty i usługi
Neurologia to dział medycyny odpowiedzialny za diagnozowanie i leczenie zaburzeń i chorób układu nerwowego. Są to schorzenia dotykające mózg, rdzeń kręgowy, a także nerwy obwodowe. Konsultacje neurologiczne należy przeprowadzić w przypadku wystąpienia takich objawów jak zawroty głowy, zaburzenia widzenia i równowagi, a także niedowład kończyn i problemy z pamięcią. Otępienie, problemy z koncentracją oraz snem również są podstawą do udania się do neurologa.

Dr hab. Walenty M. Nyka, prof.nadzw.zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem takich problemów neurologicznych jak:
-ból głowy,
-ból kręgosłupa,
-padaczka,
-stwardnienie rozsiane,
-choroba Parkinsona,
-rwa kulszowa,
-rwa barkowa,
-miastenia,
-polineuropatia,
-udary.

Ponadto neurolog pomaga w przypadku boreliozy układu nerwowego, urazowych uszkodzeń mózgu i kręgosłupa oraz uszkodzeń nerwów obwodowych. Może do nich dochodzić np. w przypadku nieleczonej cukrzycy, zatruć i urazów.

Lekarz pomaga też w zakresie nerwic i depresji.

Więcej informacji dotyczących diagnostyki i leczenia prowadzonych przez Dr hab. Walentego M. Nykę, prof.nadzw. znajduje się na stronie internetowej. Wizyty w gabinecie neurologicznym należy rejestrować telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
M
Mariusz
Mam boreliozę, a to wiąże się z licznymi problemami ze zdrowiem, w tym neurologicznymi. Moim lekarzem jest Pan Profesor i cieszę się z tego powodu, bo to świetny specjalista.
G
Grzegorz
Rwa kulszowa to nieprzyjemna choroba, ale od kiedy leczę się u Pana Profesora, to jakoś łatwiej mi z nią żyć.
M
Mateusz
Miałem wypadek i doznałem uszkodzenia kręgosłupa. Pomocy szukałem w różnych miejscach, ale dopiero w tym gabinecie lekarz potrafił mi pomóc!
K
Klaudia
Najlepszy gabinet dla osób, które mają problemy z chorobami mózgu. Mój mąż dochodzi do siebie po udarze dzięki fachowej pomocy Pana Profesora.
K
Kamil
Otrzymałem tu kompleksową pomoc po udarze mózgu. Dziękuję, bo znowu normalnie funkcjonuję.
Q
Qrnelia933
Pan Profesor jest lekarzem mojej Mamy. Cierpi ona na Parkinsona, ale robimy wszystko, by choroba tak szybko nie postępowała. I widzę, że stan się nie pogarsza, od kiedy tu się leczy.
M
Marek
W moim przypadku problemy zdrowotne zostały wywołane przez cukrzycę. Mam uszkodzone nerwy obwodowe i muszę regularnie chodzić do neurologa. Wybrałem profesora Nykę, bo mu ufam.
M
Marta
Miałam zaburzenia równowagi, problemy z widzeniem i niedowład kończyn. Poszłam więc do neurologa, a on postawił diagnozę i już wiem, że choruję na jedną z przypadłości neurologicznych.
K
kris1967
Najlepszy specjalista od neurologii w Trójmieście. Skutecznie wyleczył mnie z bólu kręgosłupa.
A
Arkadiusz
Od dawna miałem problemu z bólami głowy. Czasami były tak silne, że nic nie pomagało i jedynie długi sen pozwalał na powrót do normalnego stanu. Postanowiłem udać się do neurologa i znalazłem gabinet profesora Nyki. Tutaj otrzymałem fachową pomoc. Po diagnozie mogłem rozpocząć leczenie i już czuję się lepiej. Dziękuję!

Słowa kluczowe

udar,