Ankor. Farby przemysłowe

Specjalistyczna hurtownia farb przemysłowych

Hurtownie farb, lakierów i emalii
ul. Dyrekcyjna 2-4/512, 80-852 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
516 870 879
Może cię zainteresować
Ankor. Farby przemysłowe

Informacje

Opis działalności
Ankor to firma zajmująca się hurtową sprzedażą farb specjalistycznych. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. W branży działamy od 2000 roku. Właścicielem firmy jest Andrzej Szczęsnowicz.
Produkty i usługi
Dystrybuujemy farby przemysłowe, ogniochronne oraz farby okrętowe. Stanowią one najwyższą ochronę metalu w trudnych warunkach eksploatacyjnych i przemysłowych. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza dba o to, by zaproponować klientom najtrwalszą ochronę.

Nasze farby zabezpieczają:
- zbiorniki i kontenery,
- dźwigi i suwnice,
- maszyny rolnicze, budowlane i przemysłowe,
- narzędzia i wyroby metalowe,
- masywne konstrukcje stalowe.

Posiadamy niezbędne certyfikaty, znaki bezpieczeństwa oraz świadectwa jakości. Nasza obszerna powierzchnia magazynowa sprawia, że jesteśmy w stanie właściwie zabezpieczać i przechowywać farby.

Ponadto oferujemy transport każdego zamówienia, co znacznie usprawniaprzebieg zakupu. Dysponujemy również własną mieszalnią farb, mieszamy je według systemów Pantone, HKS, a także według wzorów dostarczonych przez klientów.

Nasi doświadczeni pracownicy chętnie i wyczerpująco udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania oraz zapewnią kompleksową obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń