Ankor Farby Przemysłowe

Hurtownie farb, lakierów i emalii
ul. Dyrekcyjna 2/4 lok. 512, 80-852 Gdańsk pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Hurtownie farb, lakierów i emalii. Ankor Farby Przemysłowe ma swoją siedzibę w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Ankor Farby Przemysłowe, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@fhuankor.pl lub telefon: 516 870...
Jeśli chcesz nawiązać z Ankor Farby Przemysłowe kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 2/4 lok. 512.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Ankor Farby Przemysłowe znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Dawid
Polecam z czystym sumieniem. Oferują farby ogniochronne w cenach, które biją konkurencję na głowę. Naprawdę warto skorzystać.
A
Arkadiusz
Polecam serdecznie. Ta firma posiada profesjonalne farby przemysłowe. Nabyć je można w naprawdę korzystnych cenach.
F
Franciszek
Polecam. W tak atrakcyjnej cenie ciężko znaleźć farby, które lepiej zabezpieczałyby moje maszyny.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.