Auto-Transport Ryszard Falkiewicz

Profesjonalna pomoc w przeprowadzkach mieszkań, biur i przedsiębiorstw

Przeprowadzki
ul. Dywizjonu 303 13B/20, 80-462 Gdańsk, woj. pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Auto-Transport Ryszard Falkiewicz
ul. Dywizjonu 303 13B/20, 80-462 Gdańsk, woj. pomorskie
NIP
9570407677
Telefon
Auto-Transport Ryszard Falkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Auto-Transport Ryszard Falkiewicz w Gdańsk
Firma Auto-Transport została założona przez Ryszarda Falkiewicza w Gdańsku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami krajowymi, jak i międzynarodowymi. Do naszych obowiązków należy między innymi pomoc w przeprowadzkach mieszkań, domów, a także firm. Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Mogą być Państwo spokojni, że powierzone meble oraz przedmioty zostaną bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas podróży. W naszej ofercie znajduje się między innymi self storage. Inaczej mówiąc, wynajmujemy naszym Klientom powierzchnie magazynowe na wcześniej ustalony okres czasu. Poza tym, zajmujemy się:
- transportem maszyn,
- przewozami ładunków,
- magazynowaniem mebli,
- przeprowadzkami,
- montażem i demontażem mebli,
- przewożeniem dzieł sztuki,
- dokładnym zabezpieczaniem powierzonych gabarytów.

Jednak to nie wszystko, w pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń, dzięki którym jesteśmy w stanie przenosić bardzo ciężkie przedmioty. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ zależy nam na jego zadowoleniu z wykonanej przez nas pracy. Oferujemy konkurencyjne ceny, a wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Zasięg działania
Firma Auto-Transport Ryszard Falkiewicz z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
A
Alicja
To bardzo dobra firma transportowa. Wiem, bo pomogli mi dosłownie we wszystkim. Dzięki nim moja przeprowadzka do Warszawy przebiegła naprawdę sprawnie.
A
J
Alina Jankowska
Bardzo rzetelna firma, jestem zadowolona z pracy ekipy przeprowadzkowej, rzeczy zostały starannie zabezpieczone i przewiezione do firmowego magazynu. po 4 m-cach firma odwiozła mi je w stranie nienaruszonym na nowe mieszkanie. Szczerze polecam wykonanie usługi w tej firmie
M
O
Maciej O.
Polecam firmę. Zaufalem, skorzystałem i nie żałowałem. W 100% realizacja powieżonych zadań transportowych.
P
Piotr
Polecam firmę, wysoka jakość usług.
T
K
Tomasz Krajewski
Bardzo rzetelna i solidna firma