Specjalistyczne Czyszczenie Szymon Dziąba

Dogłębne czyszczenie i pielęgnacja

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Elewów 3/20, 80-298 Gdańsk pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Specjalistyczne Czyszczenie Szymon Dziąba

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Specjalistyczne Czyszczenie, której właścicielem jest Szymon Dziąba, mieści się w Gdańsku. Zapewnia kompleksowe usługi sprzątające. Ma nowoczesny sprzęt i używa wyłącznie sprawdzonych środków czystości. Wyróżnia się solidnością oraz terminowością. Zainteresowanych zaprasza do sprawdzenia oferty.
Produkty i usługi
Oferta serwisu sprzątającego Szymona Dziąby obejmuje dogłębne czyszczenie i pielęgnację. Gwarantuje skuteczność oraz bezpłatny dojazd do klientów na terenie Trójmiasta.

W ofercie znajdą Państwo pranie i czyszczenie zarówno wykładzin obiektowych, dywanów, jak i tapicerki meblowej. Serwis zajmuje się też praniem tapicerki samochodowej. Szybko usunie nawet najbardziej uporczywe plamy.

Do obowiązków firmy należą również takie prace jak:
- mycie okien, witryn i przeszkleń,
- czyszczenie mebli modułowych, domowych, biurowych,
- sprzątanie mieszkań i apartamentów,
- maszynowe czyszczenie posadzek,
- impregnacja i aplikacja powłok ochronnych oraz teflonowych,
- usuwanie brzydkiego zapachu,
- dezynfekcja i usuwanie alergenów,
- polimeryzacja,
- pranie metodą ekstrakcji.

Firma Specjalistyczne Czyszczenie w Gdańsku przykłada się do każdego realizowanego zlecenia. Dokłada wszelkich starań, by sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów.

Ma do dyspozycji profesjonalny sprzęt i wykorzystuje wyłącznie atestowane środki czyszczące. Zapewnia usługi sprzątające w atrakcyjnej cenie.

Zachęca do nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
I
Irena
Wyczyszczony i odświeżony dywan,kanapa-rewelacja ,całkiem jak nowa.Praca wykonana sprawnie,profesjonalnie i z uśmiechem. Atrakcyjna cena,warto polecać znajomym
L
Lukasz
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Wykładzina w sklepie wygląda jak nowa, w porównaniu do innych firm pełen profesjonalizm. Specjalistyczne Czyszczenie wykorzystuje mocniejszy i lepszy sprzęt niż inne firmy. Na przyszłość na pewno skorzystam z usług Specjalistycznego Czyszczenia :)
M
Magda
Praca wykonana profesjonalnie i sprawnie, kanapa, dywan i 2 fotele wyczyszczone na medal. Odzyskaly dawny kolor i blask!! Polecam!
K
L
Katarzyna Laszczkowska
Poprostu rewelacja! Polecam na 100000% Synkowi zdarzyła się mała wpadka, i siusie były na rogówce,Pan Szymon super wyczyścił specjalną chemią,a także zneutralizował zapachy i zaimpregnował. W takich chwilach wolę wydać pieniądze,bo wiem na co. Dziś nie mam plan a także,pozostaje świeży zapach. Jeszcze raz polecam!