DDD LIDER Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Zbigniew Gleński

U nas mucha siada tylko raz!

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Focha 12 lok. 3, 80-156 Gdańsk pomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
791 212 002
Adres korespondencyjny
ul. Focha 12 lok. 3, 80-156 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i ozonowania. Usługi świadczymy w porach dostosowanych do wymagań naszego klienta, a na wykonane usługi udzielamy gwarancji. To co nas wyróżnia, to działania, które staramy się przeprowadzać metodami ekologicznymi.
Produkty i usługi
Świadczymy następujące usługi:

Dezynsekcja – tępienie szkodliwych owadów ich jaj i larw, ze względów sanitarnych i gospodarczych. Dezynsekcję można wykonać przez zastosowanie środków fizycznych (para, gorące powietrze, zimne powietrze, promieniowanie ultrafioletowe), mechanicznych (wyłapywanie, trzepanie, oczyszczanie), chemicznych (środki owadobójcze) i biologicznych (zwalczanie za pomocą innych organizmów żywych). Stosujemy różne techniki zwalczania, przy doborze odpowiednich insektycydów w zależności od typu obiektów.

Dezynfekcja (odkażanie) – niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych i ich form przetrwalnikowych środkami fizycznymi i chemicznymi w celu zapobieganiu zakażeniu. Rozróżnia się dezynfekcje zapobiegawczą i ogniskową. Dezynfekcja zapobiegawcza (profilaktyczna) wykonywana stale lub okresowo w określonych przedziałach czasowych. Dezynfekcja końcowa wykonywana jest po zakończeniu choroby i okresu zakażenia.

Deratyzacja (odszczurzanie) – zwalczanie za pomocą środków fizycznych (chwytacze lepne, pułapki) lub chemicznych (trucizny) wszelkich szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów i myszy.

Deodoryzacja (ozonowanie) – ozon w odpowiednich stężeniach ma silne właściwości biobójcze. Niszczy: wirusy, bakterie, grzyby, stawonogi, a także trwale usuwa przykre zapachy. Ozon nie maskuje zapachów, lecz poprzez silne właściwości utleniające likwiduje ich źródło. Z uwagi na jego właściwości (utlenianie, nietrwałość) ma szerokie zastosowanie w dezynfekcji i dezodoryzacji np. dezynfekcja pomieszczeń, klimatyzacji, usuwanie przykrych zapachów dymu papierosowego, stęchlizny, pleśni itp.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w usuwaniu pluskiew metodą termiczną oraz dezynfekcją (usuwanie bakterii,roztoczy i niechcianych zapachów) metodą ozonowania.
Metody te są bez użycia środków chemicznych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń