Kalinowski Robert. Krajowy transport ciężarowo - bagażowy

Transport krajowy - posiadamy auta z podnośnikiem

Transport samochodowy
ul. Górka 12a/7, 80-804 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
512382032
Kalinowski Robert. Krajowy transport ciężarowo - bagażowy

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Roberta Kalinowskiego zajmujemy się transportem ciężarowo-bagażowym na terenie kraju już od 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łęgowie na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Roberta Kalinowskiego działamy w branży transportowej już od ponad dwóch i pół dekady. Pracujemy na samochodach marki MERCEDES I MAN Euro4. Posiadamy własny, niezawodny, regularnie serwisowany będących w bardzo dobrym stanie technicznym tabor samochodowy o ładowności do 24 ton. Świadczymy szeroki zakres usług transportowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

Oferujemy nasze usługi w zakresie ładunków takich jak:

- ładunki cało pojazdowe i przestrzenne – zestaw Jambo 118 m3 i do 24 ton,
- nisko tonażowe (częściowe, doładunki),
- nietypowe i specjalistyczne.

Przestrzeń ładunkowa naszej floty charakteryzuje się dużą uniwersalnością, ponieważ jest kryta plandeką. Dzięki temu posiadamy możliwość załadunku nie tylko tyłem, ale również górą i bokiem. Część naszych samochodów jest wyposażona w windy znacznie ułatwiające załadunek i rozładunek oraz wózki paletowe. Ponadto służymy doradztwem w zakresie sposobu załadunku i organizacji przewozu.

Specjalizujemy się w transporcie samochodowym - ciężarowym na terenie całego kraju. Posiadamy własny, niezawodny, regularnie serwisowany tabor samochodowy do 24 ton. Posiadamy samochody ciężarowe o uniwersalnej przestrzeni ładunkowej krytej z plandeką. Część samochodów posiada windę ułatwiającą załadunek i rozładunek. Ponadto posiadają wózek paletowy oraz niezbędne dodatkowe wyposażenie zabezpieczające.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
B
Andrzej Banach
Profesjonalizm deter, ect, godny polecenia