"MAG SERWIS" Łukasz Magas

Szybki Serwis RTV w Trójmieście! Dojazd gratis, wycena przed naprawą - zadzwoń.

Serwis RTV
ul. Galaktyczna 27, 80-299 Gdańsk pomorskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(58) 554 54 39
Serwis Gdynia Swarzewska
586230393
Serwis Gdynia Wielkopolska
586246034
Serwis Gdańsk Piastowska
503013021
Serwis Gdańsk Kartuska
583025540
Adres korespondencyjny
ul. Galaktyczna 27, 80-299 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Mag Serwis powstała w 1982 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gdańsku ul. Galaktyczna 27. Naprawa telewizorów, serwis projektorów, naprawa amplitunerów, gramofonów, wież, odtwarzaczy
Produkty i usługi
Świadczymy usługi z zakresu serwisu sprzętu elektronicznego. Specjalizujemy się w naprawach telewizorów LCD, LED, 4K, 3D i plazm. Zajmujemy się takimi markami jak Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Sharp, Grundig, Thomson, JVC, Onkyo, Denon, Harman Kardon, Marantz, Bose, Technics, Benq, Epson, Acer. W firmie Mag Serwis stawiamy na profesjonalizm. Do każdej naprawy podchodzimy fachowo i z należytą starannością.

Serwisujemy również:
- sprzęt audio cd, wieże, amplitunery, wzmacniacze
- projektory multimedialne (rzutniki)
- monitory komputerowe

Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie Trójmiasta. Na miejscu sprawdzamy możliwość naprawy i wyceniamy usługę. Zapewniamy bezpłatny transport sprzętu do serwisu. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i niskie ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Mag Serwis.
Marki i specjalizacje
MagSerwis specjalizuje się w naprawie sprzętu RTV w Trójmieście i okolicach. W szczególności nasze usługi polegają na naprawie telewizorów lcd, led, plazma oraz kineskopowych. Ponadto oferujemy serwis projektorów, monitorów, sprzętu audio - amplitunery, wzmacniacze i wieże cd. Prowadzimy serwis następujących firm:
- SAMSUNG
- SONY
- LG
- SHARP
- PHILIPS
- PANASONIC
i wszystkie inne!
Certyfikaty
Z opiniami na temat działalności naszej firmy mogą się Państwo zapoznać w portalu trójmiasto.pl oraz serwisko.pl:http://www.trojmiasto.pl/Magserwis-o10123.html http://serwisko.pl/detale-17-0 http://serwis-rtv.firmy.zumi.pl/
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
klient
fachowa i szybka pomoc, polecam
K
klient
Szybko i skutecznie. Polecam.
K
klient
Rewelacja, korzystałem już nie raz z usług tej firmy. Szczerze Polecam.
K
klient
Polecam. Zawsze szybko pomogą.
K
klient
Polecam. Mega fachowcy. Szybko i na temat.
D
Daniel
Szybki i skuteczny serwis. Zawiozłem do głównego serwisu na Galaktycznej telewizor Sharp oraz amplituner Denon. W innym serwisie kazali mi to wyrzucić, ze względu na brak opłacalności a ja za te sprzęty zapłaciłem kilka tysięcy złotych. Po kilku dniach otrzymałem telefon, że sprzęty są naprawione a i ceny uczciwe. Gorąco polecam niedowiarkom.
M
Melo
Świetny serwis projektorów. Organizowaliśmy targi w Trójmieście, pech chciał, że nasz główny projektor przestał świecić - zależało nam na czasie, więc wezwaliśmy serwis. Po 2h. pojawił się technik, w ciągu kilku minut zdiagnozował usterki, ustalił koszty części i miejsce ich zakupu a następnie nazajutrz pojawił się ponownie dokonując naprawy. Szybko, sprawnie i profesjonalnie, polecamy!