J i P Autonaprawa Jarosław Gabriel i Paweł Dziadczyk

Naprawimy każdy samochód szybko i w dobrej cenie

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Gdańska 21d, 80-518 Gdańsk pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
503172174
503172176
J i P Autonaprawa Jarosław Gabriel i Paweł Dziadczyk

Informacje

Opis działalności
W Warsztacie J i P Autonaprawa zajmujemy się naprawą samochodów osobowych wszystkich marek już od 2004 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, a założycielami są Jarosław Gabriel i Paweł Dzadczyk. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Warsztacie J i P Autonaprawa działamy prężnie już od ponad półtorej dekady. Zajmujemy się kompleksowymi usługami blacharsko-lakierniczymi w samochodach osobowych jak i dostawczych.

Podejmiemy się zarówno naprawy samochodów nietypowych, jak i zabytkowych, motocykli. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą używanych części samochodowych, a także oferujemy Pomoc Drogową.

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, szybkie terminy napraw i profesjonalne doradztwo, oraz dotrzymujemy ustalonych terminów. Współpracujemy również z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi PZU, Aviva, Hestia, MTU, Uniqa, Compensa, Liberty Direct, Generali, Warta, Alianz i nie tylko

Używamy części oryginalnych i zamiennych tylko znanych i sprawdzonych marek. Dajemy gwarancje na wykonane przez nas usługi, wszystko w trosce o dobro i zadowolenie Klienta.

Zapraszamy do korzystania z oferty.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marek
Panowie profesjonalnie i fachowo naprawili moje auto po wypadku