Spawanie i montaż konstrukcji stalowych Janusz Wądołowski

Sprzedaż, montaż i serwis regałów magazynowych

Wyposażenie magazynów
ul. Grottgera 1b/1, 80-319 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Spawanie i montaż konstrukcji stalowych Janusz Wądołowski

Informacje

Opis działalności
Janusz Wądołowski prowadzi zakład specjalizujący się w spawaniu i montażu konstrukcji stalowych. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku, a początki działalności sięgają 2001 roku. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wyposażenie magazynów.
Produkty i usługi
Składowanie towarów to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Potrzebne jest do niego odpowiednie wyposażenie, a to znajdą Państwo w ofercie firmy Janusza Wądołowskiego. Przedsiębiorstwo od kilkunastu lat produkuje specjalistyczne konstrukcje z metalu. Dzięki precyzyjnym spawom i zastosowaniu najlepszych jakościowo elementów metalowych, produkowane w zakładzie wyposażenie spełnia w 100% oczekiwania klientów.

Na ofertę firmy składają się takie konstrukcje jak:
-regały wysokiego składowania
-regały wysięgnikowe
-regały paletowe
-regały wjazdowe
-regały przesuwne
-regały półkowe

Wyposażenie magazynów jest dowożone na wskazane miejsce i montowane. W razie potrzeby firma zajmuje się też jego serwisowaniem.

Ponadto firma produkuje, montuje i w razie potrzeby demontuje regały sklepowe. Idealnie sprawdzają się do wystawiania sprzedawanych artykułów lub. Uzupełnieniem oferty są natomiast regały archiwalne, doskonałe do przechowywania dokumentów.

Więcej informacji dotyczących firmy Janusza Wądołowskiego można otrzymać pod podanym numerem telefonu.Warto też nawiązać kontakt mailowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń