Budowlani. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. Grunwaldzka 569, 80-339 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 552 09 42
Adres korespondencyjny
ul. Grunwaldzka 569, 80-339 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani ma długą tradycję, która sięga początku lat 60. XX wieku. Położona jest w Oliwie, zielonej dzielnicy Gdańska, która słynie z kompleksów leśnych, co sprawia, że mieszkańcy osiedla mają dużo przestrzeni do rekreacji i odpoczynku.
Produkty i usługi
Spółdzielnia składa się z 43 budynków mieszkalnych, w który mieści się ponad 2700 mieszkań. W nich z kolei mieszka więcej niż 5000 osób posiadających prawa spółdzielcze do lokali, wynajmujących je i mających mieszkania na własność. Bloki należące do spółdzielni są w doskonałym stanie technicznym i dotyczy to zarówno wind, jak i wewnętrznych instalacji. Jest to zasługa odpowiedniej obsługi technicznej, a także poczynionych modernizacji. Spółdzielnia zainwestowała m. in. w ocieplanie bloków, co obniża koszt ogrzewania, a przy okazji podnosi estetykę budynków. Bloki bez wątpienia należą do najładniej odnowionych w całym mieście.

Zarząd spółdzielni Budowlani ustala opłaty czynszowe i inne płatności oraz zarządza zasobami mieszkaniowymi i lokalami użytkowymi. Zajmuje się również:

• zlecaniem sprzątania
• zlecaniem prac remontowych
• obsługą finansową
• obsługą księgową

Spółdzielnia dba też o estetykę otoczenia, dlatego na terenie osiedla zasadzono liczne rośliny i drzewa. Zadbano też o najmłodszych mieszkańców i dla nich wybudowano bezpieczne place zabaw.

W gestii spółdzielni pozostaje też zarządzenie osiedlowym klubem AD-REM. Do jego zadań należy organizowanie imprez kulturalno-oświatowych i prowadzenie akcji wychowawczych. Klub posiada liczne sekcje, w tym piłki nożnej, tenisa stołowego i muzyczną.

Więcej informacji dotyczących Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń