Poli-Plus Sp. z o.o.

Druk w systemie INKJET UV

Etykiety i naklejki
ul. Grzegorza z Sanoka 4, 80-408 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 330 552
Adres korespondencyjny
ul. Grzegorza z Sanoka 4, 80-408 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Poli_plus znajduje się w Gdańsku. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat, dlatego możemy wyjść naprzeciw potrzebom nawet bardzo wymagających klientów.
Produkty i usługi
Specjalność firmy Poli-Plus to poligrafia, w tym drukowanie etykiet. Naszym klientom oferujemy druk w systemie Inkjet UV. Stosowana przez nas technologia cyfrowa pozwala na szybką i sprawną realizację zleceń, a także wysoka jakość wydruku.

Podejmujemy się przede wszystkim drukowania etykiet, stanowiących nośnik informacji o produkcie, a także narzędzie reklamowe i marketingowe, które ma przyciągnąć uwagę klienta. Etykiety, jakie oferujemy cechują się niespotykaną kolorystyką oraz wysoką jakością. Na uwagę zasługuje również fakt, że mają one lekko wypukły druk, a to nadaje im charakteru wyjątkowości.

Przy stosunkowo niewielkich nakładach proponujemy druk cyfrowy. Jest to też bardzo dobry wybór jeśli mamy w planach obniżenie kosztów przy uzyskaniu możliwie najlepszej jakości.

Poli-Plus to w pełni cyfrowa drukarnia, co znaczy, że w procesie drukarskim zamiast nanoszenia obrazu na papier za pomocą płyt, stosujemy zaawansowaną technologię cyfrową. Przy jej pomocy obraz nanoszony jest bezpośrednio z pliku na materiał.

Ponadto mamy szeroki wachlarz wykrojników, który cały czas powiększy z uwagi na wzrost liczby klientów. Uzupełnienie oferty to wydruki na materiałach samoprzylepnych. Surowcem w tym przypadku może być papier półbłyszczący, folia polipropylenowa biała, bądź transparentna.

Zapraszamy do skorzystania z oferty drukarni Poli-Plus.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń