Spawarium Wojciech Sobczak

Regeneracja części do maszyn i urządzeń.

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Handlowa 8, 80-554 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Spawarium Wojciech Sobczak

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy zakładem spawalniczym o nazwie Spawarium, które od lat prowadzi Wojciech Sobczak. Nasza placówka znajduje się na terenie Gdańska. Posiadamy spore doświadczenie branżowe w dziedzinie spawania.
Produkty i usługi
Prowadząc własny zakład spawalniczy staramy się oferować Państwu jedynie najlepsze rozwiązania w dziedzinie spawania oraz regeneracji części maszyn czy urządzeń. Ciągle również dbamy o rozwój przedsiębiorstwa, przez co zainwestowaliśmy w nowoczesny oraz spory park maszynowy.

Nasza oferta to głównie:
- naprawa wytwórni betonów,
- naprawa węzłów betoniarskich,
- regeneracja części maszyn budowlanych,
- naprawa spawalnicza maszyn przemysłowych,
- regeneracja części urządzeń produkcyjnych.

Świadczymy także usługi mobilnego serwisu spawalniczego. Dzięki niemu możemy odwiedzać naszych Klientów w ich domach czy firmach i tam przeprowadzić wszystkie niezbędne prace naprawcze. Zawsze umiejętnie dobieramy metodę spawania, by w jak najlepszy sposób zrealizować swoje zlecenia.

Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Możemy podjąć się spawania różnego rodzaju konstrukcji wykonanych na przykład ze stali czarnej, stali kwasoodpornej, aluminium, a nawet żeliwa. Wszystkie zadania wykona wykwalifikowana kadra pracownicza, która posiada spore doświadczenie branżowe.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia siedziby Spawarium w Gdańsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń