Zegarmistrzostwo "Marka" Naprawa Sprzedaż Serwis Maria Urbańska

Zegarmistrzowie
ul. Heweliusza 14, 80-890 Gdańsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
508 400 733

Informacje

Firma Zegarmistrzostwo "Marka" Naprawa Sprzedaż Serwis Maria Urbańska z siedzibą w miejscowości Gdańsk świadczy swoje usługi w branży Zegarmistrzowie.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: zegar.mistrz14@gmail.com lub telefonicznej 508 400 733 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Zegarmistrzostwo "Marka" Naprawa Sprzedaż Serwis Maria Urbańska. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Heweliusza 14, 80-890 Gdańsk.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 54.35626N, 18.65066E. [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Zegarmistrzostwo "Marka" Naprawa Sprzedaż Serwis Maria Urbańska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Halina
Z pełną odpowiedzialnością polecam, bardzo mili Państwo, szybka naprawa a co najważniejsze podejmują się naprawy bardzo trudnych przypadków. Korzystam od lat i nie zmienię zakładu bo ma moje zaufanie. Polecam
K
Klient
Bardzo sympatyczna obsługa, można też przyjść ze starszymi zegarami tylko ubolewam, że tak ciężko znaleźć informację o nich.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.